До 15.06 – одне, після 15.06 – інше: 2 добрива для полуниці, які треба знати, коли давати

Щоб полуниця гарно родина з року в рік, її слід підживлювати навіть у червні. Причому добрива у першій половині місяця кардинально відрізняються від тих, які треба внести вже після плодоношення.

Червень – дуже важливий період у вегетації полуниці. Адже на початку місяця кущики починають плодити. А вже у другій половині закладаються задатки на наступний врожай. Тож треба піклуватися про насадження особливо дбайливо.

До 15 червня

На початку червня полуниця найбільше потребує нітроамофоски. Це дозволить рослині сформувати якомога більше великих плодів. Тож беріть по 1 ст.лож. добрива на 10 л води. Цією сумішшю поливайте кущики.

Чим підживити полуницю у червні

Але не лийте на суху землю. Бажано зробити це після дощу. Якщо стоїть спекотна погода, тоді спочатку полийте плантацію простою водою, а вже потім скористайтеся добривом. Бажано, щоб ця хімія не потрапила на листочки полуниці.

А перед підживленням засохле та ушкоджене листя взагалі приберіть. Зважте, що мінеральними добривами дуже легко спалити рослини, тому дуже обережно поводьтеся з ним і не підливайте під кущики багато.

Після 15 червня

Коли полуниця завершить плодити, кущики все одно потребують підживлення, оскільки треба закласти основу під наступний урожай і закласти бруньки. У цьому випадку підживіть плантацію калієм.

Чим підживити полуницю у червні

Тож вам знадобиться сульфат калію. Знадобиться 25-35 г на кожен квадратний метр полуничної плантації. Можете також скористатися калійною селітрою. У цьому разі 20 г розчиніть у відрі води. Цією сумішшю поливайте насадження.

Щоб зміцнити кореневу систему та наситити кущики полуниці азотом і фосфором, застосуйте суперфосфат. Для приготування розчину 150 мл суспензії цього добрива розведіть у 10 л води.

Схожі статті

Влітку на Дніпропетровщині “годують” огірки не добривом, а звичайною крупою – море врожаю

З цим простим підживлення огірки почнуть стрімко рости та активно плодоносити аж до осені. Цікаво, що добриво готується на основі звичайного гороху.

Не весна й не осінь: 3 сидерати, які потрібно висіяти влітку – підживлятимуть і притінятимуть

Існує думка, що сидерати слід висівати або восени, або навесні. Насправді це можна сміливо робити й улітку. Таким чином землю корисними елементами наситите і тінь для культурних рослин організуєте.

Лише 1, але ключова обробка: фітофтора після такої “обходить” помідори 10-ю дорогою

Фітофтора часто вражає плоди помідорів і псує весь урожай. Для того, щоб не допустити появу фітофтори, треба вчасно і правильно обробити томати.

Цю 1 дію з баклажанами потрібно зробити до 30 червня: вродять на максимум вже в 2025

Городній сезон триває, тому саме час зробити з баклажанами одну дію, яка в майбутньому призведе до гарного результату – плодів буде "море" лише у вас.

Не зола і не дріжджі: ось чим на Херсонщині поливають кавуни, щоб виростали по 12 кг кожен

Для того, щоб виростити великі і смачні кавуни, потрібно знати кілька секретів. Одним із найважливіших пунктів є вчасне та правильне підживлення.

Жовте пір’я у часника та цибулі – не завжди сигнал лиха: побачили у червні – розслабтеся

Жовте пір'я у часнику та цибулі – це не завжди ознака якогось відхилення у розвитку. В червні такий процес – цілком природній. Що він означає – розповідає "Сенсація".