Зазвичай вже у серпні листя та стебла огірків починають в’янути і плодоношення зменшується до мінімуму, а то і зовсім зникає. Втім, знаючи кілька секретів можна подовжити термін плодоношення огірків аж до осені.
Так, після початку появи перших огірків 1 раз на тиждень рослини треба поливати спеціальним добривом з нітрофоски. Для його приготування треба змішати 1 столову ложку нітрофоски з 10 літрами води. Отриманим розчином поливаємо огірки під корінь з розрахунком 500 мл добрива під один кущ.

Даний розчин містить у своєму складі фосфор, калій та інші мікроелементи, які необхідні для росту та розвитку рослини. Крім того, такий розчин зміцнить імунітет рослини.
Ще одним чудовим методом підживлення огірків є використання коров’яку. До 2-х кілограмів перебродившого гною треба додати 2 столові ложки гумату калію і розвести це все у 10 літрах води. Готовим добривом треба поливати огірки під корінь 1 раз на тиждень. Це слід робити аж до завершення плодоношення.
Добриво з гною – це спражній вітамінний коктейль для огірків. В ньому знаходиться багато азоту, фосфору та калію. Ці речовини необхідні для росту і розвитку рослин і здатні продовжити термін плодоношення рослини. Крім того, регулярне підживлення покращує імунітет рослин і робить їх більш стійкими до несприятливих погодних умов, вірусних та грибкових інфекцій.

Якщо вказане підживлення поєднувати з правильним поливом — частим та рясним у червні, а в прохолодну пору більш помірним, а також прибирати пожовтіле листя та бур’ян, то у вас будуть всі шанси — зберегти активне плодоношення огірків аж до кінця сезону.