1 ложка у воду – і огірки плодоноситимуть до пізньої осені: чим полити грядки у червні 2025

Для того, щоб подовжити термін плодоношення огірків, потрібно їх правильно і вчасно підживлювати. Знаючи кілька секретів, ви будете збирати урожай навіть восени.

Зазвичай вже у серпні листя та стебла огірків починають в’янути і плодоношення зменшується до мінімуму, а то і зовсім зникає. Втім, знаючи кілька секретів можна подовжити термін плодоношення огірків аж до осені.

Так, після початку появи перших огірків 1 раз на тиждень рослини треба поливати спеціальним добривом з нітрофоски. Для його приготування треба змішати 1 столову ложку нітрофоски з 10 літрами води. Отриманим розчином поливаємо огірки під корінь з розрахунком 500 мл добрива під один кущ.

Городники Волині розповіли, чим підживити огірки у спеку
Експерти розповіли, чим підживити огірки, щоб збирати урожай до пізньої осені

Даний розчин містить у своєму складі фосфор, калій та інші мікроелементи, які необхідні для росту та розвитку рослини. Крім того, такий розчин зміцнить імунітет рослини.

Ще одним чудовим методом підживлення огірків є використання коров’яку. До 2-х кілограмів перебродившого гною треба додати 2 столові ложки гумату калію і розвести це все у 10 літрах води. Готовим добривом треба поливати огірки під корінь 1 раз на тиждень. Це слід робити аж до завершення плодоношення.

Добриво з гною – це спражній вітамінний коктейль для огірків. В ньому знаходиться багато азоту, фосфору та калію. Ці речовини необхідні для росту і розвитку рослин і здатні продовжити термін плодоношення рослини. Крім того, регулярне підживлення покращує імунітет рослин і робить їх більш стійкими до несприятливих погодних умов, вірусних та грибкових інфекцій.

Городники Волині розповіли, чим підживити огірки у спеку
Експерти розповіли, чим підживити огірки, щоб збирати урожай до пізньої осені

Якщо вказане підживлення поєднувати з правильним поливом — частим та рясним у червні, а в прохолодну пору більш помірним, а також прибирати пожовтіле листя та бур’ян, то у вас будуть всі шанси — зберегти активне плодоношення огірків аж до кінця сезону.

Схожі статті

Полуниця така солодка і ароматна, аж очі закочуються: 2 підживки, і ягоди на смак наче мед

Щоб полуниця була не просто солодкою, а вражала калейдоскопом смаків та ароматів, розповідаємо про важливі підживлення на етапі визрівання ягід.

Сусідка тільки позіхає на городі, а в мене вже відро помідорів: 3 смачних ультраранніх сорти

Якщо хочете побачити стиглі помідорчики раніше за всіх сусідів, тоді зверніть увагу на суперранні сорти. Такі томати здатні дати перший урожай вже за 80 днів після появи сходів.

Від грибка немає порятунку, бо під час обробки ви не зробили це: результат – даремна робота

Іноді грибкові хвороби вражають усю городину, а дачники просто розводять руками, не тямлячи, чому сталася подібна оказія. А все через те, що не врахували одну дуже важливу деталь.

Компоти – шедеври, а смачнішого варення не буває: ці 5 сортів персиків – ідеальні для цього

Персик – фруктова культура, яка швидко входить влітку у стадію плодоношення. Селекціонери пропонують різноманіття сортів персику. В нашому матеріалі розглянемо ті, що створені для консервації.

Така капуста буває тільки у Тернополі: 5 сортів, які обирають завжди – соковита і солодка

Щоб капуста була дійсно смачна, необхідно обирати сорти, які підходять для вирощування в українському кліматі. Розповідаємо, що вирощувати у себе на грядці.

Ідеально жовті, ідеально ніжні: 3 сорти цукіні, які вирощуються як ніколи просто

Якщо вам набридли кабачки, а хочеться чогось більш ніжного та витонченого, зверніть свою увагу на наступні сорти цукіні, які ми запропонуємо.