Як вижити в українських реаліях – без світла та тепла: поради UNICEF

«Важко, але це варто того» - так кажуть українські політики про темний режим в Україні, народ погоджується, але намагається придумати все можливе, щоб вижити у сучасних реаліях.

План дій, як вижити без тепла та світла в Україні:

1 – Свічки

Запасайтесь свічками, але перед покупкою, запитуйте, скільки вони будуть горіти. Є свічки, які згорають за мить, а є і ті, що можна використовувати більше 6-8 годин. Віддавите перевагу останнім.

2 – Туристичні газові станції

Нещодавно їх використовували тільки у туризмі, зараз українці тисячами скуповують їх для використання вдома. Тут корисні поради дав UNICEF Україна: “Використовуйте пальники тільки в приміщенні з вентиляцією. Обов’язково тримайте їх далеко від сонячних променів і високих температур”. Якщо у вас є питання до домашньої вентиляції, не забувайте провітрювати приміщення.

3 – Теплі кофти та пледи

Тримайте під рукою. Якщо отеплення відключене, температура приміщення буде швидко опускатися. Надягайте декілька кофт, грійтеся пледами. Нагадаємо, що у Європі завжди прохолодно зимою (вони економлять тепло) та вже звикли ходити по дому в теплющих речах. Якщо є можливість – купіть термобілизну, це такий комплект – штани та кофта із спеціальної тканини, що дозволяє зберегти тепло всього тіла.

4 – Центри Незламності

По всім українським містам зробили спеціальні пункти, де можна зарядити телефони та погрітися. У Пунктах Незламності є: опалення, вода: світло, мобільний зв’язок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, місце для відпочинку, все необхідне для мами і дитини, аптечки.

5 – Допомагайте іншим

Якщо у вас є генератор, колодязь та інші розкоші сьогодення – допомагайте тим сусідам, у яких всього цього нема. Грійте чай, заряджайте телефони людей, впускайте до себе погрітися. Нагадаємо, що саме у темні часи видно світлих людей.

Кожного, кому зараз складно, хочеться обняти. Тримаємось, ваша редакція Сенсація.

Схожі статті

Чудові сусіди для овочів та інші переваги чорнобривців на городі: усі секрети помаранчевої квітки

Змішані посадки на домашньому городі несуть в собі особливий сенс. Кожна рослина виконує в них свою роль. Редакція "Сенсації" дізналась, які переваги має посів на ділянці квітів чорнобривців.

Цінне добриво зі шкаралупи волоського горіха: ось чому її не можна викидати — для городу це скарб

Якщо у вас після чищення горіхів залишаються відходи у вигляді твердої шкаралупи — не поспішайте їх викидати. Цей матеріал буде цінним для городу і стане чудовим добривом.

Різдвяний кактус взимку заквітне, як шалений: треба лише з температурою та світлом “погратись”

Різдвяний кактус або різдвяник чи шлюмбергера — декоративна рослина, яку часто можна зустріти в будинках. Він може пишно квітнути, але за умови правильного догляду.

Це сміття захистить майбутній урожай від хвороб та шкідників: покладіть до лунки з картоплею

До нового посадкового сезону ще кілька місяців, але подумати про те, як подвоїти чи потроїти врожай картоплі можна вже зараз. Збережіть це до весни.

Ці 5 речей у домі “здешевлюють” будь-яку господиню: гості звертають на це увагу одразу

Якщо ви маєте ці 5 речей у вашому будинку, то ви автоматично "падаєте в очах" ваших гостей і не тільки, як гарна господиня: що на що краще замінити?

Володимир Ярославський розповів, що робити, щоб нічого не прилипало до пательні: є один спосіб

Суддя "МастерШеф" Володимир Ярославський показав лайфхак того, як готувати їжу так, щоб вона не прилипала навіть до сталевої пательні. Є один простий і надійний метод для цього.