П’ятниця, 5 Березня, 2021

Місце зустрічі – Новий рік: чим вразили глядачів Олег Винник, Софія Ротару та Таїсія Повалій

"Місце зустрічі. Новий рік" : покрита блисками Софія Ротару, Винник у велюрі та білосніжна Таїсія Повалій вражали публіку.

“Місце зустрічі. Новий рік” – доволі оригінальний та вартий уваги проєкт, який вийшов у ефір на телеканалі Інтер у новорічну ніч. Ідея проєкту – вшанування творчості авторів найвідоміших різдвяних мелодій, які встановили культуру новорічних свят та транслюються по всьому світі по сей день.

Так організатори Вогника  поєднали корисне з приємним: глядачі мали змогу послухати улюблені пісні у виконанні українських артистів, а також дізнатися багато нового про історію створення цих творів.

Ведучі проєкту

Ведучі телепроекту
Ведучі телепроекту

Ведучі проєкту – Анастасія Даугуле, Андрій Доманський, Андрій Данилевич – прекрасно впоралися з історичною часткою шоу та легко й невимушено поділилася знаннями з глядачами. Про те, як ці троє гармонічно трималися в кадрі, годі й говорити.

Різдвяні хіти

Віталій Козловський відхопив найсмачніший шматочок та виконав невмирущий хіт Джорджа Майкла “Last Christmas”. Він представ перед глядачами у своєму незмінно стриманому стилі, одягнувши чорний светр та довге пальто піщаного кольору.

Open Kids також не обділили: дівчата із запалом виконали Jingle Bells.

В загалом, не одного артиста не обділили й всім дісталося по прекрасному твору.

Артисти на сцені проекту
Артисти на сцені проекту

Новорічні образи

Таїсія Повалій та Софія Ротару не зраджували своїм сценічним образам: перша з’явилася перед слухачами в білосніжній сукні та пір’ях, і тому нагадувала прекрасну птаху, а друга обрала лаконічне вбрання прикрашене блисками.

Олег Винник, як завжди, дозволив собі епатувати, але зовсім трошки. Його офіційне вбрання прикрасив неймовірно яскравий червоний велюровий піджак.

На сцені проєкту побували такі зірки як: Світлана Таробарова, Ірина Білик, Monatik, Макс Барських, Злата Огневич, Влад Ситник, Міла Нітіч та багато інших.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини