П’ятниця, 5 Березня, 2021

Телеведуча Катерина Осадча вперше показала їх з Юрієм Горбуновим сина: хлопчик – просто диво

У просторах інтернету з'явилося досить мила світлина: Катерина Осадча обіймає сором'язливого хлопчика - їх з Горбуновим сина

Новорічні свята продовжуються, а українські знаменитості не перестають підносити подарунки своїм прихильникам. Так Катерина Осадча та Юрій Горбунов вирішили привернути розсіяну увагу своїх підписників світлиною їхнього маленького сина.

Юрій Горбунов разом з дружиною
Юрій Горбунов разом з дружиною

Ранок першого січня

Першого січня Катерина разом із чоловіком відправилися одразу від Насті Каменських та Потапа до бабусі хлопчика.

Телеведуча не залишила без уваги бабусиного пухнастого мурчика та прославила його на увесь інтернет.

Також Катерина показала досить непросту ялинку: дерево було прикрашене новорічними іграшками, які були придбані у різних країнах світу.

Десь позаду дзинькали келихи та столовий посуд, із чого можна зробити висновки: Катерина Осадча та Юрій Горбунов мігрують із столу до столу та весело проводять час.

Світлина з маленьким сином

І наостанок, Катерина вперше опублікувала світлину із сином, де вони разом із котом сидять на підлозі. Телеведуча досить просто одягнена: у сорочку та в’язану накидку. Син не відстає від матері та також виглядає досить інтелігентно.

Скріншот з Інстаграму Катерини Осадчої
Скріншот з Інстаграму Катерини Осадчої

Та здається, що хлопчику не надто подобається увага і він сором’язливо ховає очі і з захопленням роздивляється на мамині руки.

Сподіваємося, що хлопчик дуже швидко звикне до публічності тому, що мати відомих батьків – дуже непросто. А Катерина, як любляча мати, дуже акуратно готує до цього сина.

Можливо у 2021- му році ми побачимо більше світлин з маленьким Горбуновим та взаємодій зіркового подружжя з ним, адже підписники досить позитивно реагують на нього та чекають новин.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини