Четвер, 25 Лютого, 2021

Історія таємного кохання Альбіни Джанабаєвої і Валерія Меладзе: приховували відносини від публіки роками

Офіційно Альбіна Джанабаєва та Валерій Меладзе зареєстрували шлюб сім років тому, однак ще до появи штампів у паспорті вони вже розпочали історію свого кохання.

Пара Валерія Меладзе та Альбіни Джанабаєвої має як тисячі прихильників, так і тисячі противників. Ця історія наповнена зрадами, таємницями і навіть позашлюбними дітьми.

Валерій і Альбіна вперше зустрілися на робочому “Полі”. Майбутня зірка “ВІА Гри” прийшла до видатного артиста працювати бек-вокалісткою. Тоді Валерій відразу попередив її, що він противник будь-яких романтичних стосунків між колегами, тож вона може навіть не розраховувати на відносини з його музикантами. Альбіна тільки підтримувала такий настрій.

Альбіна і Валерій на початку нульових
Альбіна і Валерій на початку нульових

Але сам же Меладзе і порушив свою обіцянку. Вже з перших місяців спільної роботи артист закохався у молоду співачку “по вуха”. Хоча вже на той момент він був офіційно одружений уже більше десяти років і виховував доньок.

Перші чутки про роман Альбіни та Валерія почали з’являтися у 2004 році. Артистка народила сина Костянтина, батька хлопчика вона ретельно приховувала. Його ім’я стало відомим лише через десять років — ним виявися Валерій Меладзе.

Альбіна і Валерій з сином Лукою
Альбіна і Валерій з сином Лукою

Приховувати стосунки артисти перестали лише через десять років — тоді Джанабаєва завагітніла вдруге. Альбіна подарувала своєму коханому другого сина — Луку. Після цих подій перша офіційна дружина Валерія, Ірина, сама вирішила подати на розлучення і дати чоловікові свободу.

У тому ж 2014-му Альбіна та Валерій зіграли таємне весілля, на яке покликали лише найближчих людей. Протягом десять років Альбіна тихо чекала коханого і ні разу не видала таємницю їхніх з Валерієм відносин.

Сьогодні Джанабаєву багато-хто називає розлучницею, а Меладзе — зрадником. Однак, у їхньої пари є й прихильники. Тож кожен сам буде оцінювати, як ставитися до цього союзу.

Поділіться статтею

Юлія Висоцька

Як виглядає син Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського: єдина відрада батьків, що пережили страшне ДТП

Ця історія може стати справжнім сценарієм для драматичного фільму: на руках успішної зіркової матері опиняється після страшної аварії дитина у комі...
Чому зникли з екранів та куди поділися колись популярні українські виконавиці

Чому зникли з екранів та куди поділися колись популярні українські співачки: Гайтана, Руслана та інші

Колись вони активно виступала на українській сцені, але все змінилося ніби за одну секунду...
Надія Мейхер

Чому найкрасивіша віагрянка Надя Грановська не залишилася у тріо: хто і чому був проти виступів у колективі?

Надія Мейхер-Грановська від самого заснування легендарної української групи "ВІА гра" була у колективі, але і її зірковий час там минув. Розбираємося чому.
Телеведучий популярного ток-шоу

Телеведучий ток-шоу “Говорить Україна” повідомив про поповнення в родині: “Моє величезне щастя на ім’я…”

Олексій Суханов повідомив радісну новину та показав нового члена родини.

Популярне

Останні новини