П’ятниця, 5 Березня, 2021

Потап похизувався незвичайним подарунком, який йому зробила кохана Настя Каменських: «Це просто фантастика»

Чарівна Настя Каменських потрапила "саме у яблучко" та зробила неймовірний подарунок чоловіку.

Зимові свята йдуть, а подружжя Потапенків не припиняє дивувати своїх прихильників за допомогою соціальних мереж. Так із приходом Різдва, Олексій Потапенко (Потап) не втримався та похизувався подарунком, що зробила йому кохана жінка Настя Каменських на Різдво у мережі Інстаграм.

Захоплюючий подарунок

Портрет Потапа
Портрет Потапа

Співачка подарувала йому неймовірну картину та дуже непросту: із вирізок різноманітних  журналів. У захваті Потап схопився за телефон та почав знімати цей витвір мистецтва і прокоментував:

“Моя кохана зробила мені несподіваний та неймовірний подарунок !!! Приголомшливу картину, яка створена з колажу журналів і зображень, це перша робота яка точно передає мій внутрішній стан, спасибі Насті. Це крутіше ніж будь-що, це мистецтво !!! У рік свого сорокоріччя, я просто зобов’язаний випустити соло альбом і зроблю цю картину його майбутньої обкладинкою! Всіх з Різдвом!”

Потап зовсім не скупився на компліменти та висловлював свої захоплення у різноманітних формах. Йому дуже сподобався той факт, що його зобразили із заплющеними очима та із золотим ціпочком. Автором роботи виявилася креативна Олександра Січкан.

А як же Настя?

А згодом співак показав підписникам іншу роботу того ж самого художника. На другому поверсі в будинку подружжя висить портрет Насті, також зроблений із колажу журналів, але менш яскравий та ніжніший. Настя, як її чоловік, намальована з прикритими віками.

Портрет Насті Каменських
Портрет Насті Каменських

Олексій присвятив портрету декілька історій в Інстаграм і зробив повноцінну публікацію. Здається, що подарунок йому дійсно дуже сподобався.

Будемо сподіватися, що Потапенко дотримується свого слова і зовсім скоро ми побачимо новий альбом від ПТП, де у якості обкладинки буде виступати подарунок від коханої жінки.

Поділіться статтею

Чи повернеться до Ані Лорак її колишній чоловік

Після поневірянь Ані Лорак показала обручку та возз’єдналася з колишнім чоловіком: нарешті Мурат з родиною

Ані Лорак скандально розлучилася зі своїм чоловіком-турком. Втім, поп-діву знову помітили у компанії екскоханого. Як так сталося?
Легендарні зірки

Як виглядають діти та онуки радянських легенд: Юрія Нікуліна, Ірини Муравйової та інших улюбленців публіки

Фільми з їх участю стали безсмертною класикою, а на творчості акторів виросло не одне покоління. Погляньте, як виглядають нащадки легенд.

Популярне

Останні новини