Філіп Кіркоров привчає дітей до сцени: гідна заміна росте на радість королю естради

Король вітчизняної естради декілька років тому отримав нову кваліфікацію: Філіп Кіркоров став батьком двох неймовірних малюків. Виховує самостійно, адже дружини після розлучення з Аллою Борисівною так собі й не завів.

Діти з’явилися завдяки сучасній медицині: їх виносила сурогатна матір. Нічого нового в цьому для зірок немає, адже Примадонна та Сергій Лазарєв також отримали шанс на батьківство.

На новорічні канікули Філіп Кіркоров відправився з дітлахами у подорож Сполученими Штатами Америки. Проте, це не заважає поп-королю з’явитися та радувати глядача на екрані.

Поп-король разом із дітьми бере участь у грі. Скріншот запису телеефіру.

Взяв з собою на сцену артист і своїх дітей. Невгамовна парочка з’явилася у шоу “Вгадай мелодію”. Це легендарна телепередача, яку знає СНГ ще з 90-х років. Мета – проста. Слід якнайшвидше відгадати кому належить композиція та не дати суперникам шансу випередити.

Алла-Вікторія одразу взяла лідерство у грі. Дівчинка сміливо обирала категорії та допомагала батьку обирати правильні відповіді.

Варто зазначити, що вся родина з’явилася перед камерами у брендовому одязі. На цей раз Філіп та діти надали перевагу бренду Gucci.

Ведучий заради жарту навіть запитав, чи у реальному життя теж чорноброва красуня керує всією родиною. Філіп, не замислюючись, погодився.

“Усі красиві жінки на літеру “А” будуть керувати у моєму житті”

Так влучно пожартував Філіп, щодо слів ведучого. Жарти-жартами, проте, це не дало команді легендарного співака виграти у своєї суперниці Ані Лорак. У фінальній битві співачка, разом з донькою також взяла гору над тріо Кіркоровими.

Дуже емоційно на програш реагувала маленька Алла-Вікторія. Дівчинка навіть пищала на всю студію, коли суперники раніше надавали правильну відповідь. Сам же Філіп разом із сином ставилися до гри по-філософськи.

Детальніше, хто замінить нинішніх королів естради дивіться у відео:

Схожі новини