Олена Шоптенко згадала про свої помилки: танці з Олегом Винником далися їй непросто

Танцівниця Олена Шоптенко продовжує ділитися у своєму Інстаграмі рецептами подолання невдач.

Хореограф і танцівниця Олена Шоптенко, яка не з чуток знає про перемоги та поразки винайшла своє правило, як саме переживати невдачі.

У своєму Інстаграм дівчина зізналася, що чим більше в неї не виходить, тим ширша у неї посмішка. Як зауважила сама хореограф, так само вона виховує і своїх студентів, пояснюючи, що як має бути, знає лише вона та її студенти.

Олена Шоптенко з головним вовком країни Олегом Винником
Олена Шоптенко з головним вовком країни Олегом Винником

Тим часом, прихильники, знаючи, що артистка завжди усміхнена, зауважують, що, схоже, помилок вона в житті багато наробила.

Ймовірно, останній допис танцівниця Олена шоптенко присвятила своєму партнерові по “Танцях з зірками” Олегові Виннику, який після закінчення проекту забув про існування відомої білявки.

Як зізналися прихильники Олени Шоптенко на її сторінці в Інстаграм, їх виховували так само. Вони вважають, що це правильно, адже немає страху помилки. Вони зауважують, що зараз навіть дітям у школі виділяють не помилки, а те, що вони зробили правильно.

На їхню думку це набагато краще і вчить звертати увагу на хороше, а не лише на погане.

Олена Шоптенко в Інстаграмі зауважила, що прождита і усвідомлена помилка допомагає уникнути страху помилитися і виявитися неправим. А ще вона вважає, що без помилок немає руху вперед, тому такий досвід теж потрібний.

Головне – вчасно зорієнтуватися, вийти з ситуації і продовжувати рухатися в правильному напрямку і жити.

Щоправда дехто все ж зізнався, що не завжди виходить приховати негативні емоції від невдачі і взяти себе в руки. І це, як зізналася шанувальниця Олени Шоптенко, результат комплексів з дитинства, коли вказували лише на помилки.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини