Середа, 19 Травня, 2021

Влад Яма показав найдорожчу іграшку свого сина і поскаржився на бідне дитинство

Влад Яма показав, чому вчить сина.

Відомий хореограф Влад Яма часто ділиться подробицями особистого життя, показуючи в Інстаграм свою красуню-дружину і будинок.

При цьому, син знаменитості, 5-річний Леон, рідко потрапляє в кадр. Кожна поява хлопчика на світлинах у мережі викликає шквал емоцій.

Цього разу, хореограф показав те, без чого не уявляє свого життя, а саме спортивний автомобіль та маленького сина. У дописі на своїй сторінці в Інстаграм Влад Яма зауважив, що у нього в дитинстві теж був автомобіль, але набагато менший. А от синові і справді пощастило сісти в дитинстві за кермо справжнього спортивного автомобіля.

Схоже, про таку машину в дитинстві мріяв не лише Влад Яма, а й дехто з його прихильників. Вони зізналися, що заради такого автомобіля, як у хореографа, готові розлучитися з усіма залізними помічниками, які у них є вдома.

Проте найбільше емоцій викликала не стільки машина, як син знаменитості. Підписники відмітили стильну стрижку хлопчика і те, як він виріс. При цьому не забули і пожартувати з приводу того, що сам Влад Яма лисий, зауваживши, що у дитинстві він теж був з волоссям.

Раніше хореограф поділився давнім знімком, на якому він і справді з густою шевелюрою, з якою розпрощався за певних обставин. Він не розповів яких саме, адже був впевнений, що його прихильники і так про все знають. Дехто припустив, що це був експеримент Олени Коляденко, який вдався і нова зачіска стала візитівкою хореографа.

Ніхто не здивований, що зірковий батько починає привчати сина до автомобілів, адже хлопчикові вже 5 років. Тож, схоже, Влад Яма вирішив, що вже час поділитися з ним своїми знаннями та вміннями водити авто, чим ще більше розчулив підписників.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини