Середа, 19 Травня, 2021

Міка Ньютон відверто розповіла про боротьбу з раком: 12 курсів хіміотерапії, третя стадія і складна операція 

Ніжна українська співачка виявилася справжнім борцем за життя: Міка Ньютон повідомила, що має страшне захворювання, але не втрачає надії подолати його.

Міка Ньютон. У середині 2000-х ця дівчина стала надзвичайно популярною. Слухачів зачаровував ніжний голос та сильні тексти. Приваблювала також миловидна зовнішність дівчини, а також незвичайне ім’я, у якому є щось дуже різке та чоловіче.

Пізніше Міка розповість, що обрала такий псевдонім не просто так. Її справжнє ім’я – Оксана, проте, зірка вирішила по-сценічному увіковічити пам’ять про улюблених американських виконавців.

Міка — від Міка Джаґґера («Rolling Stones»), Міка Бокса («Uriah Heep»), а Ньютон — від англійського словосполучення «new tone» (укр. новий тон). Буквально, легендарна Міка, що звучить по-новому.

У 2011 році славу їй принесла участь у Євробаченні. Тоді, на молоду уродженку Івано-Франківська, ніхто не сподівався. Букмекери пророчили, що українка ледь-ледь останнє місце займе. Проте, на зло всім Міка вирвалася на 4 сходинку.

Що відомо про зірку зараз?

Міка вирішила після здобуття гарних результатів на пісенному конкурсі відправитися у Сполучені Штати Америки, щоб займатися творчістю.

Та страшна хвороба стала на заваді всім планам, а головне, майже позбавила надії на щасливе материнство.

Міка повідомила, що має рак яєчників.

Третя стадія. 12 курсів хіміотерапії – все це витримала відчайдушна дівчина та не втратила віри у те, що колись зможе народити дитину. Через всі випробування, що їй довелося пройти, співачці ще досі важко описувати, що з нею відбувалося під час лікування.

“Через тиждень аналізи прийшли, і у мене була перша стадія, так що у мене ще буде шанс завагітніти! Ніколи не відмовляйтеся від своєї мрії”, – так написала дівчина у своєму мікроблозі на сторінці в Інстаграмі. 

Міка радить сприймати всі негаразди не як перепони до мрій, а як життєві уроки. Тільки тоді, за її словами доля віддячить вам.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини