П’ятниця, 5 Березня, 2021

Розлучена Слава Камінська неочікувано для себе самої приміряла весільну сукню: “Заміж не терпиться”

Слава Камінська не припиняє вражати новими знімками. От і цей раз не став для співпачки, яка постала у давно забутому для себе образі., винятком

Розлучена Слава Камінська, яке ретельно приховує особисте життя наважилася на сміливий вчинок.

Солістка “НеАнгелів” поділилася у мережі світлинами у весільній сукні. Можна було б подумати, що артистка вдруге збирається заміж. якби не допис, яким супроводила знімки виконавиця.

Перед цим у сторіз вона запропонувала прихильникам відгадати, хто ж з трьох дівчат у білих сукнях самотня. Відповідь на знімок не збиралася у коментарях під останнім дописом артистки. Як виявилося, більшість все ж вирішила, що самотня серед подруг лише Слава Камінська. Сама ж зірка естради цей факт не підтверджує і не спростовує.

Слава Камінська запропонувала вгадати хто незаміжній
Слава Камінська запропонувала вгадати хто незаміжній

Під фото у весільній сукні співачка зауважила, що вбралася так вона для фотосесії подруги. При чому на деяких знімках вона навіть позувала у самій лише сукні, незважаючи на те, що була хвора і погода на вулиці була не кращою.

Почувши це, шанувальники артистки не на жарт занепоїлися заа стан здоров’я улюбленої виконавиці.

Прихильники оцінили фотосесію Слави Камінської і назвали її Сніговою Королевою та Снігуронькою.

Насправді у білій сукні на фоні снігу співачка виглядала дуже гармонійно, що і привернуло увагу підписників знаменитості.

Прихильники настільки були вражені красою співачки у такому образі, що захотіли ще раз побачити її нареченою. зауваживши, що вдруге заміж слід вийти хоча б заради того, аби ще раз приміряти таку сукню.

Раніше Слава камінська натякала на нові стосунки, але про обранця нічогог не розповідала. Але зараз артистка, схоже, знову залишилася сама і може присвятити більше часу дітям та улюбленій справі.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини