Середа, 3 Березня, 2021

Розлучена Слава Камінська заговорила про стосунки: сумує за повною родиною

Слава Камінська після весільної фотосесії піддалася роздумам про стосунки. Зірка визнала, що від колишніх нікуди не дінешся.

Після розлучення зі своїм чоловіком Едгаром Слава Камінська часто наражається на критику через те, що вона підтримує з ним відносини. Спершу солістка “НеАнгелів” болісно це сприймала і пояснювала свої вчинки. Але згодом співачка зрозуміла, що від цього мало що змінюється і більше зосередилася на своїх відчуттях.

Вона вважає, що підтримувати хороші стосунки після розставання з колишніми можна і треба. Адже з ними були спільні інтереси, теми для розмов і все це не може зникнути з завершенням стосунків. Крім того, особисто її з колишнім зв’язують і спільні діти. Співачка зазначила, що прибрати тата з життя дітей лише тому, що вони розлучилися не правильно.

От тільки з чоловіками руденькій з “НеАнгелів” все одно не щастить. І якщо спершу вона гадала, що це через те, що про них всі знають, то тепер вирішила змінити своє ставлення до проблеми.

Дівчина вважає, що все ж проблема більше в ній, адже у неї, порівняно з іншими, частіше трапляється переоцінка цінностей і порівняння. Саме тому у артистки було так багато нових чоловіків пеісля розлучення. Тоді їй приписували роман з партнером по “Танцях з зірками” Дмитром Дікусаром, проте жоден з них не підтврердив ці відносини, запевнивши, що вони просто проводять час разом, як друзі.

Крім того, як зізнається Слава Камінська, вона мало того, що підтримує дружні відносини з колишніми, співачці вдається ще й потоваришувати з коханими своїх колишніх. Артистка зауважує, що не бачить у цьому нічого поганого.

Для неї важливо отримувати знайомства з новими людьми. Крім того, вона впевнена, що всі люди у житті не випадкові і кожне нове знайомство змінює всіх, даючи новий досвід і нові знання.

Поділіться статтею

Катя Павлік та Віктор Павлік

Віктор Павлік покинув вагітну дружину та зачинив перед її носом двері: “Я цього не переживу”

Віктор Павлік залишив дружину у самотності та побіг розважатися у джакузі.
Григорій Чапкіс

Як виглядають та чим займаються дружини хореографа Григорія Чапкіса, який відсвяткував свої 91 іменини

Григорій Чапкіс - рідкісний серцеїд. Легендарний хореограф чотири рази був одруженим.

Оля Полякова привітала старшу доньку Марію з днем народження: артистка вміє підібрати вірні слова, коли хоче

Оля Полякова привітала доньку Марію з днем народження та показала, як вітають її члени родини та друзів
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна не буде навчати доньку в Україні: чому родина відмовилася від престижної столичної школи

Маша Єфросиніна своїм талантом прославила Україну, от тільки тут не захотіла навчати власну доньку. Розбираємося чому.

Популярне

Останні новини