Понеділок, 8 Березня, 2021

Влад Яма поскаржився на зіпсоване свято: замість ополонки занесло в океан

Влад Яма вибачився за запізніле привітання і вшанував традиції стрибком у басейн, чим викликав заздрість співвітчизників.

Незмінний суддя проекту “Танці з зірками” Влад Яма вирішив не виділятися серед зіркових колег і. скориставшись нагодою, вирушив з родиною на відпочинок. Але, на відміну від них, відпочивати хореограф вирушив не на Мальдіви чи Балі, а в Маямі.

Сімейна поїздка Влада Ями співпала зі святом Водохреща, з яким він привітав усіх прихильників, занурившись замість ополонки у басейн. Під відео відомий танцівник так і зазначив, що знову він замість ополонки пірнув у басейн. Хоча сам суддя “Танців з зірками” зізнався, що кожного року таке його бажання ніяк не хоче здійснюватися.

Влад Яма з дружиною та сином вирушили на інший край світу
Влад Яма з дружиною та сином вирушили на інший край світу

Зірка танцювального шоу зізнався, що трохи запізнився з привітанням і вирішив надолужити пропущену нагоду привітати співвітчизників зі святом.

А от прихильники зірки, навпаки, заздрять йому, адже мріють поїхати хоч кудись відпочити і час для них не має значення. До того ж багато хто з радістю проміняв би холодну ополонку на басейн на даху.

За традицією, на Водохреще занурюються у ополонку аби очиститися від гріхів. Тож підписники хореографа відверто здивувалися навіщо йому це, адже знають вони його, як відкриту і чисту людину. Хоча сам Влад Яма, скоріше, планував віддати данину традиціям, а не змивати з себе гріхи.

А от те, що дійсно було варте уваги і на що звернули увагу прихильники. так це на його звернення і спілкування українською мовою. за що і похвалили улюбленого суддю.

Шанувальники вирішили більше нічого не говорити. Лише побажали зірковій родині гарного відпочинку і теж привітали зі святом.

Поділіться статтею

Богдан Юсипчук

Богдан Юсипчук розповів про розбите серце і плани стосовно весілля. Що замислив найгарніший чоловік планети?

Богдан Йосипчук здобув титул найвродливішого чоловіка всесвіту, але це не вплинуло на його особисте життя позитивно.
Тіна Кароль

Головна трагедія поп-діви: чому Тіна Кароль збиралася покінчити з життям і як знайшла бажання жити

Тіна Кароль пережила страшні події у своєму житті і мало не втратила його сенс.
Коли випадає Великдень у 2021 році: дата свята, підготовка до нього та головні традиції

Коли відзначається православна Пасха в 2021 році: дата свята, традиції та підготовка до нього

Великдень - найдавніше і найважливіше християнське свято, свято Воскресіння Ісуса Христа - подія, яка є центром всієї біблійної історії.

Популярне

Останні новини