Вівторок, 18 Травня, 2021

Поплавський ніжно обійняв Сумську: нарешті звернув увагу на жінку свого віку

Михайла Поплавського не раз бачили в компанії молодих дівчат на сцені та у розважальних відео. Та на цей раз його увагу привернула геть доросла жінка.

Михайло Поплавський попри свій поважний вік не перестає дивувати прихильників. Життєрадісний та активний ректор завжди слідкував за молодіжними тенденціями. Коли у моду увійшов Інстаграм, він одразу зробив там свій акаунт та долучився до популярних акцій “гівів”.

Так співаючий ректор приваблює молодь до свого університету культури. Більше того, артист вважає за потрібне впроваджувати сучасні технології і під час навчання. Життя факультетів активно висвітлюється у соціальних мережах. Викладачі заохочують студентів робити контент для соціальних мереж.

Нещодавно Михайло Поплавський вирішив створити  новий вид контенту. Співак започаткував своє власне кулінарне шоу. Назвав його артист “Шеф-кухар країни”.

Сутність шоу класична: ведучий запрошує до себе в студію приготувати страву зірку, а під час всього кулінарного процесу ставить їй питання, тим самим розкриваючи сутність індивідуальності знаменитості.

У Поплавського уже була в гостях Ніна Матвієнко, а на цей раз у гості завітала справжня українська Роксолана – Ольга Сумська.

Інтригуючим фото вирішив король української поп-естради привернути увагу до випуску.

Спершу неможливо зрозуміти, що відбувається на світлині, адже Ольга одягнена у нетиповий для неї відвертий одяг. Її ніжно обіймає Михайло Поплавський.

Здається, що артисти задумали створення спільного музичного номеру.

Та Ольга Сумська вирішила всіх здивувати своїми кулінарними здібностями.

До речі, це не вперше, коли зірка серіалів 90-х демонструє любов до приготування страв. Буквально після опублікування світлини Михайлом Поплавським, жінка виставила у своєму блозі в Інстаграмі фото, де хизується приготованою стравою. Схоже, Ольга любить ласувати солоденьким, адже приготувала жінка запечені яблука.

 

Поділіться статтею

Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв

Які насправді стосунки об’єднують красуню Нелю Шовкопляс та серцеїда Єгора Гордєєва: уся правда про зірок

Вона заміжня, а він холостий. Вони такі різні, але глядачі впевнені, що між ними щось є!
Софія Ротару

Софія Ротару не кохала свого єдиного чоловіка? Родичі покійного коханого співачки розповіли іншу правду

Він був єдиним чоловіком у її житті і здавалося б неможливо сказати щось погане про цей шлюб. Втім, знайшлися люди, які повивертали брудну білизну.
Ангеліна Вовк

78-річна Ангеліна Вовк підхопила хвилю зізнань і також заявила про домагання, які пережила в юності

0
Телеведуча Ангеліна Вовк на хвилі гучних заяв інших зірок про пережиті домагання зізналася, що в юності теж опинялася в схожій ситуації.
Тіна Кароль

Тіна Кароль одягла хустинку, але компенсувала “бабусин” аксесуар вбранням: суцільні вирізи — все для Балана

0
Українська поп-діва Тіна Кароль володіє відмінним почуттям стилю, адже навіть "бабусина" хустинка виглядає на ній надзвичайно.
Таюне і Олег Винник

Олег Винник посеред концерту встав перед Таюне на коліно: таємна дружина повелителя вовчиць більше не таємна

0
Пара Олега Винника і Таюне є однією з найтаємничих у всьому українському шоу-бізнесі, але публіка вже давно впевнена, що вони дійсно пара.

Популярне

Останні новини