Вівторок, 2 Березня, 2021

Поплавський ніжно обійняв Сумську: нарешті звернув увагу на жінку свого віку

Михайла Поплавського не раз бачили в компанії молодих дівчат на сцені та у розважальних відео. Та на цей раз його увагу привернула геть доросла жінка.

Михайло Поплавський попри свій поважний вік не перестає дивувати прихильників. Життєрадісний та активний ректор завжди слідкував за молодіжними тенденціями. Коли у моду увійшов Інстаграм, він одразу зробив там свій акаунт та долучився до популярних акцій “гівів”.

Так співаючий ректор приваблює молодь до свого університету культури. Більше того, артист вважає за потрібне впроваджувати сучасні технології і під час навчання. Життя факультетів активно висвітлюється у соціальних мережах. Викладачі заохочують студентів робити контент для соціальних мереж.

Нещодавно Михайло Поплавський вирішив створити  новий вид контенту. Співак започаткував своє власне кулінарне шоу. Назвав його артист “Шеф-кухар країни”.

Сутність шоу класична: ведучий запрошує до себе в студію приготувати страву зірку, а під час всього кулінарного процесу ставить їй питання, тим самим розкриваючи сутність індивідуальності знаменитості.

У Поплавського уже була в гостях Ніна Матвієнко, а на цей раз у гості завітала справжня українська Роксолана – Ольга Сумська.

Інтригуючим фото вирішив король української поп-естради привернути увагу до випуску.

Спершу неможливо зрозуміти, що відбувається на світлині, адже Ольга одягнена у нетиповий для неї відвертий одяг. Її ніжно обіймає Михайло Поплавський.

Здається, що артисти задумали створення спільного музичного номеру.

Та Ольга Сумська вирішила всіх здивувати своїми кулінарними здібностями.

До речі, це не вперше, коли зірка серіалів 90-х демонструє любов до приготування страв. Буквально після опублікування світлини Михайлом Поплавським, жінка виставила у своєму блозі в Інстаграмі фото, де хизується приготованою стравою. Схоже, Ольга любить ласувати солоденьким, адже приготувала жінка запечені яблука.

 

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини