Вівторок, 2 Березня, 2021

Екс-холостячка Ксенія Мішина розповіла про свою найбільшу любов: це не Еллерт і навіть не син

Ксенія Мішина розповіла про зміни, які відбулися у ній за час участі у проекті "Холостячка". І йдеться не лише про зустріч з Олександром Еллертом.

Акторка і екс-холостячка Ксенія Мішина зізналася, що проект “Холостячка” дав їй більше, ніж розуміння себе та коханий чоловік поруч. Хоча під час зйомок вона дізналася про себе багато нового і відкрила нові інтереси і улюблені можливості проведення часу.

Для дівчини справжнім відкриттям стала Україна. Акторка зізналася, що на зйомках проекту під час зміни локацій, вона багато фотографувала, адже була вражена красою своєї країни. Для Ксенії Мішиної це був перший досвід таких довгих подорожей і, звичайно, нові емоції.

Зірка “Кріпосної” зізналася, що до зйомок проекту вони з сином ніколи не були в Карпатах, у які, до речі, акторка по-справжньому закохалася. Гори стали для Ксенії Мішиної куточком спокою, величі, гармонії та поваги. Саме після цього акторка прийняла рішення про те, щоб показати Україну своєму синові Платону.

Першим пунктом подорожі стала Одеса, куди Ксенія Мішина відправилася з рідними чоловіками. І, як здається самій зірці, її син вже почав любити Україну. У неї в планах ще багато міст і місць і зірка впевнена. що у неї все вийде, адже поруч з нею завжди її рідні чоловік, син і донька чоловіка.

Ксенія Мішина зі змією
Ксенія Мішина зі змією

Разом з тим Ксенія Мішина зізналася, що поки що їм важко змусити себе вибратися з готелю і вирушити досліджувати місто. Насправді саму Одесу вони лише почали вивчати.

Під час відпочинку з’ясувалося, що зірка серіалу “Кріпосна” боїться змій. І, хоча, вона про це не говорила, по її обличчю було видно, що дівчина не може розслабитися у присутності плазуна.

Поділіться статтею

Костянтин Меладзе показав молодшу доньку Лію

(Фото) Костянтин Меладзе показав молодшу доньку: у грузинського композитора виросла неймовірна красуня

Кожен батько вважає своїх доньок принцесами. Костянтин Меладзе став батьком справжньої красуні.
Влада Яму у підземній парковці притиснули до стовбу та не випускали.

Хореограф Влад Яма пережив обурливий інцидент у підземній парковці: притиснули до стовбу та не випускали

Влад Яма звик до порядку, поки відпочивав за океаном. А в Україні інші реалії...
Ані Лорак та Мурат

Ані Лорак одягла вишукану сукню та заговорила про зради: біль від розриву з Муратом не дає спокою

Ані Лорак вирішила по-своєму розповісти шанувальникам історію, яка сталася в її особистому житті.

Популярне

Останні новини