П’ятниця, 5 Березня, 2021

Юрія Горбунов милується природною вродою Каті Осадчої: для нього гарна і без зачіски з макіяжем

Юрій Горбунов та Катя Осадча - неймовірна пара шоубізнесу та ламає всі стереотипи та уявлення про "ідеальний" зірковий шлюб.

Катя Осадча, беззаперечно є однією з найкрасивіших ведучих України. Висока білявка завжди вміла підкреслити свій витончений профіль та підібрати вбрання, що зачарує кожного. Тим не менш, у мережі дедалі частіше стали з’являтися фотографії телезірки у природному стилі: без яскравого сценічного макіяжу, без стайлінгу на голові та без фірмового капелюшка.

Публікує такі світлини ніхто інший, як Юрій Горбунов. Здається, він просто хоче всім довести, що його кохана може бути вишуканою та розкішною жінкою без зайвої косметики.

Все почалося з відпочинку, коли Юрій опублікував спільне фото на пляжу

Далі й сама Катерина взяла участь у флешмобі та не постидалася оприлюднити світлину з літака. Жінка, хоч і прикрила, як потрібно у транспорті півобличчя маскою, проте, очі вирішила не фарбувати.

Та найбільше всіх прихильників здивувала домашня світлина пари. Ми писали про неї раніше. Юрій опублікував фото з Катею в неформальній домашній атмосфері, де жінка змінилася до невпізнаваності без звичного образу. Проте, це її зовсім не псує.

Нині шоумен вирішив знову показати свою красуню-дружину без прикрас. Свою публікацію, що правда, присвятив Горбунов зовсім не коханій, а другу, якого привітав з Днем народження.

Давайте роздивимося образ Катерини Осадчої зблизька.

Катерина зовсім не подбала про зачіску

Попри відсутність макіяжу, Катерина Осадча має дуже гарні зовнішні дані. У неї  дуже благородний профіль та від природи пухлі губи. За роки не телеекрані вона майже не змінилася, а тільки навчилася підкреслювати свою індивідуальність.

Катерина Осадча у капелюшку з легендарним вороном. Шлях до славетної кар’єри.

Архівне фото показує, що нинішня Катя – це просто краща версія її самої на початку кар’єри. Навіть капелюшки стали досконалішими.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини