Середа, 19 Травня, 2021

Вже не хвора на ковід-19 Лідія Таран показала, як на неї вплинула ізоляція: “Трохи здичавіла”

Лідія Таран поділилася радісною новиною: ковід відступив і зірка знову готова до насичених трудових буднів. Вона показала, де записуються начитки до сюжетів.

Українська телеведуча Лідія Таран після невдалої подорожі на свята підхопила ковід-19 і змушена була певний час провести вдома. Але і тут вона зіткнулася з непередбачуваними обставинами. Як виявилося, жінці, яка звикла до активних робочих буднів, було важко витримати період лікарняного в чотирьох стінах.

Незважаючи на те, що ведуча з донькою нещодавно переїхали у нову квартиру і справ у них ще багато, навіть це не врятувало її від лікарняної нудьги. Тож, вона вирішила підняти настрій і собі, і прихильникам, і додаткові. На останній світлині Лідія Таран з’явилася з косметичною пов’язкою з вушками, чим викликала позитивні емоції у всіх.

Але найбільше зраділа зірка “плюсів” можливості повернутися на улюблену роботу. На радощах лідія таран вирішила поділитися з прихильниками закуліссям новин і показати дещо з процесу створення сюжетів.

Лідія Таран показала, як і де робляться начитки для ефірів
Лідія Таран показала, як і де робляться начитки для ефірів

Лідія Таран була настільки щаслива повернутися до роботи, що навіть не звернула увагу на те, що її без звичного макіяжу та стильного одягу мало хто взагалі впізнає. Ведуча відверто зізналася, що за час самоізоляції засиділася вдома і встигла, навіть, трохи здичавіти. Крім того, вона отримала багато рекомендацій для вивчення французької мови. Її зірка телебачення, вже давно планує освоїти, але ніяк не виходить.

Хоча ніхто по її очах на знімку у дописі цього не помітив. Схоже, що професіоналізм і вміння триматися перед камерою не залишили телеведучу навіть під час хвороби. Крім того, прихильники зірки захоплювалися її прагненнями до вивчення нового і її оптимізмом.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі

Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.
Іов Багатостраждальний

19 травня – день преподобного Іова Багатостраждального: чому варто сходити до церкви вже у цю середу

19 травня - важливе свято для християн православного обряду. Дізнайтеся, чому саме в цю середу варто піти до церкви.
Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала пристрій, який слідкує за її пересуванням: підозри у стеженні пали на чоловіка. Деталі

Лілія Ребрик не соромиться показувати, що має щасливий шлюб. Та хто підклав їй пристрій стеження у сумочку? Догортайте матеріал до кінця, щоб дізнатися.

Популярне

Останні новини