Вівторок, 2 Березня, 2021

З’явилися рідкісні фото Софії Ротару з сестрами Аурікою та Лідією: не вистачає тільки Зінаїди

Юні дівчата, наче квітки з минулого розквітли і наповнили любов'ю серця прихильників Софії Ротару.

Софія Ротару — кумир багатьох поколінь. Легенда, як серед дорослих, так і серед зовсім юних слухачів. Вона володіє бездоганним голосом, артистизмом, вродженою аристократичністю та чутливим серцем.

Біографія

Біографія легендарної української співачки Софії Ротару добре відома її вірним шанувальникам, які пам’ятають, як вона сяяла на сцені. А українці більш молодих поколінь, на жаль, можуть бачити все це тільки на архівних фото і мало знають подробиці життя цієї дивовижної жінки.

Сьогодні

Зараз артистці 73 роки. Вона живе спокійним життям в своєму маєтку під Києвом зі своєю сім’єю. В останні роки співачка рідко виходить на сцену, тільки в особливих випадках.

Нещодавно в мережі спливли рідкісні фото молодої Софії Ротару з сестрами Аурікою і Лідією.

Шість Ротарів

Всього у Софії було 5 братів та сестер. Старша Зінаїда в дитинстві захворіла на тиф. Від смерті дівчинку врятували, але вона осліпла. Софія Ротару витратила величезні гроші, щоб повернути сестрі зір, але це не вдалося.

Зінаїда володіє абсолютним слухом, вона запам’ятовувала всі пісні, почуті по радіо і навчала їм своїх молодших сестер. Зараз Зінаїда живе в Кишиневі, вона заміжня.

Софія Ротару з сестрами

Другою старшинству стала Софія, вірніше, вона була третьою – найстарший хлопчик помер при пологах. Далі з’явилися брати Євген і Анатолій і сестри Лідія та Ауріка. Сім’я була дружною, разом працювали по господарству, торгували вирощеним виноградом на ринку. І постійно співали.

Софія Ротару з сестрами

Тому не дивно, що обидві сестри – Ауріка і Лідія стали співачками, брат Євген теж. А Анатолій залишився жити на селі, він все життя пропрацював комбайнером.

Зараз, в честь дня народження однієї з сестер, Софія Михайлівна опублікувала раритетний знімок з ними. Вони позують з сценічних костюмах, з модними в 80-х пишними зачісками, юні і красиві.

Поділіться статтею

Настя Каменських

Мати Насті Каменських похапцем покинула країну після смерті чоловіка та забрала з собою пів родини

Мати Насті Каменських важко переживала втрату чоловіка і вирішила розвіятися.
Українські зірки

Дружина Дзідзьо похизувалася фігурою у мікросукні: зрозуміло, чому співак ховає її від сторонніх очей

Вона його опора та тил, проте Михайло Хома не спішить хизуватися своєю дружиною перед прихильниками. Зараз ви зрозумієте чому.
Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.

Популярне

Останні новини