Понеділок, 1 Березня, 2021

Шоста річниця загибелі Кузьми Скрябіна: чому він так полюбився українцям та що призвело до трагедії

2 лютого 2015 року цей світ покинув талановитий музикант та надзвичайно добра людина - Кузьма Скрябін. Вшануємо пам'ять артиста та згадаємо, яким він був.

Яким важким не був би шлях артиста, по закінченню цього шляху існує безкінечність. Суть її полягає у памяті тих, хто лишився в живих і користується творчістю, думками та філософією загиблого. Кузьма Скрябін залишив після себе чарівну оригінальну музику і тексти, філософію життя, гумор та величезну любов до України.

Трагедія

Шість років тому, 2 лютого 2015 року на трасі Кіровоград-Кривий Ріг-Запоріжжя трагічно загинув знаменитий український співак Андрій Кузьменко, більш відомий, як Кузьма Скрябін. Його автомобіль зіткнувся з вантажівкою на слизькій дорозі, від отриманих травм артист помер на місці.

Автомобіль Андрія Скрябіна зіштовхнувся з молоковозом. Водій загинув на місці.

Реакція суспільства

У загибель артиста не могли повірити ні його друзі, ні рідні, а шанувальники бачили в цьому не нещасний збіг обставин, а сплановане ДТП через його активну політичну позицію. 2 лютого 2015-го у багатьох містах країни люди вийшли на вулиці вшанувати пам’ять  покійного Кузьми, на площах ставили його портрети, приносили квіти, запалювали свічки і лампадки.

Співака оплакували всією країною.Разом.

Він досі з нами

Сьогодні Андрія Кузьменка згадують його шанувальники, колеги та близькі люди. Зокрема, музикант Сергій Вусик з гурту “Антитіла” написав: “6 років з дня загибелі Андрія Кузьменка, соліста групи “Скрябін”. Пам’ятаємо.”

“Нам залишається співати твої пісні, які мають глибину і зміст, які не пластмасові, а справжні, і які будуть актуальні навіть через 50 років. Цінуйте і любіть своє, українське, рідне, поки артисти живі! Наш океан знає більше, ніж ми – секрети, все у нього на дні. А ми ходимо зверху, великі й малі – Люди як кораблі! Кузьма завжди з нами! Пам’ятаємо!”, – йдеться в повідомленні групи.
Група Антитіла

Хоча Скрябін не стоїть поруч з нами на одній землі, він досі говорить – говорить гучно, влучно та без коливань та сумнівів. Треба тільки вслухатися.

Поділіться статтею

Кадр із серіалу "Мама"

Набираючий обороти серіал “Мама” на каналі “СТБ”: чому його необхідно подивитися та варто приділити увагу

Новий серіал від популярного телеканалу захопив увагу українців. Чому ви також не можете пройти повз?
Григорій Чапкіс

Спадкоємці Григорія Чапкіса: як виглядають та чим заробляють на життя молоді нащадки відомого танцюриста

Григорій Чапкіс вже не молодий і в нього є син і донька. Чим вони займаються та як заробляють на життя?

Популярне

Останні новини