П’ятниця, 5 Березня, 2021

Канал “Україна” офіційно вибачився перед поп-дівою Тіною Кароль за образливі слова, які прозвучали в ефірі

Здається, що конфлікт рухається до свого завершення.

Телеканал “Україна” публічно вибачився перед співачкою Тіною Кароль за те, що в ефірі гіпершоу “Маска” Оля Полякова назвала зіркову колегу “відомою плакальницею”.

Офіційні вибачення

Невідомо, що саме спонукало представників каналу втрутитися в скандал між співачками, але свої особисті вибачення вони принесли в Instagram-акаунті програми “The Masked Singer”. Від імені каналу вони повідомили, що вони жалкують про це прикре непорозуміння.

Тіна Кароль, до речі, пообіцяла ребрендинг свого репертуару в презентувала нову пісню “Скандал”.

А також завжди раді бачити Тіну Кароль на сцені концертів і шоу “Україна”, адже неймовірно цінують талант співачки.

“Шановна Тіна, прикро, що фраза зіркового детектива шоу “Маска” була сприйнята вами і вашими шанувальниками, як особисту образу. Але людина, яка пережила таку життєву драму як ви, може відчувати світ особливо тонко і вразливо. Ми шкодуємо про це прикре непорозуміння. Канал “Україна” цінує ваш талант, ми завжди раді бачити вас на сцені наших концертів і шоу”, – написано в публікації-зверненні.

Оля Полякова

Нагадуємо, що під час останнього випуску гіпершоу “Маска” Суперблондинка Оля Полякова назвала Тіну Кароль “відомою плакальницею на похороні”. А Настя Каменських лише  посміялася з такої аналогії. В результаті спалахнув гучний скандал: користувачі соцмереж заповнили коментарі під публікаціями Олі та захищати особистість поп-діви.

Сама Кароль відповіла Поляковій, що та була права, адже вона і далі буде “плакати” по свому померлому чоловікові, а жити артистка буде заради сина Веніаміна.

Після цього Полякова зробила спробу вибачитися за свої слова і записала відео-звернення, в якому пояснила, що назвала Тіну “плакальницею” виключно через її “сумний репертуар”, а не через трагедію, яка сталася в її житті.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини