П’ятниця, 5 Березня, 2021

Детектив гіпершоу “Маска” Олег Винник розповів про закулісні труднощі, які виникають на проекті

Детектив гіпершоу "Маска" Олег Винник дав невелике інтерв'ю, у якому зізнався про труднощі на проекті.

Олег Винник – єдиний з п’яти детективів популярного шоу “Маска”,який отримав можливість побувати у ролі учасника проекту. У першому випуску шоу з ведучим Володимиром Остапчуком повелитель вовиць з’явився на сцені в костюмі залізного Буйвола.

Закулісні труднощі

Закулісними секретами видовищного шоу співак поділився в інтерв’ю з журналістами “Теленеділя”.

Олег Винник для обкладинки нового випуску “Теленеділя”.

Олег Винник для обкландинки нового випуску “Теленеділя”.За словами Винника, йому було дуже цікаво брати участь в гіпершоу каналу “Україна” саме в якості учасника.

“На кожен ефір потрібно готувати нову композицію. Я витратив тиждень, вибираючи музичний матеріал. Це титанічна праця. Можу собі уявити, скільки безсонних ночей провели інші учасники – і все для того, щоб зробити гідний продукт. Про фіналістів і не кажу: 12 ефірів – 12 абсолютно різних за стилем пісень. і постійно потрібно співати так, щоб ще більше заплутати детективів і глядачів “, – зізнався Винник.

З точки зору творчого процесу, говорить Винник, він би “з величезним інтересом пройшов дистанцію спочатку до кінця”.

“Але якщо говорити про саму маску, перебувати в костюмі, де надзвичайно жарко і задушливо, – то ще випробування”, – поділився враженнями виконавець.

Нагадуємо, що Олег Винник виступив на сцені гіпершоу в образі Буйвола і став п’ятим зірковим  детективом. Для того, щоб максимально заплутати журі – Настю Каменських, Андрія Данилка, Олю Полякову та DZIDZIO, співаку довелося вдатися до деяких маніпуляцій з голосом. Артист зазначив, що ніяких спеціальних “апаратів” вони не використовують, а самі маскують свій голос.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини