Зіркам закони не писані: Слава Камінська опублікувала відео, у якому порушує правила дорожнього руху

Українська співачка, талановита власниця якісного контральто, учасниця жіночої популярної групи “НеАнгели” Слава Камінська попалася на порушенні правил дорожнього руху. Більш того, вона сама стала тою, хто злив відео з порушенням в інтернет-простір.

Що ж накоїла Слава Камінська?

Так, на своїй сторінці в Instagram виконавиця опублікувала сторіз, на якому її син Леонард і дочка Лаура сиділи без автокрісел на задньому сидінні автомобіля. Поруч з ними також перебувала мама співачки Тамара. Сама Слава Камінська в цей момент була на передньому сидінні, а на тлі грала запальна ритмічна музика.

Відзначимо, що закон забороняє перевозити дітей до 12 років і зростом до 145 см без автокрісел. За його відсутність накладається штраф у розмірі 510 гривень. Пасків безпеки, як видно, також не спостерігається.

Здається, що син співачки також не дуже задоволений ставленням матері до правил дорожнього руху та безпеки дітей.

Нагадаємо, що діти співачки народилися у шлюбі з відомим пластичним хірургом Едгаром Камінським. Він був другим чоловіком знаменитості. Вони одружилися 16 липня 2014 року, Слава взяла прізвище чоловіка. У тому ж році у пари народився син, а грудня 2015 на світ з’явилася їхня донька. Буквально через п`ять років 1 липня 2019 року подружжя офіційно розлучилася.

Зараз Слава – вільна жінка. Вона не особливо розповідає про особисте життя, але регулярно хвилює соцмережі неоднознаними фото та натяками: то весільну сукню одягне, то сфотографується з обручкою на безіменному пальці.

Популярне зараз

Схожі новини