Понеділок, 1 Березня, 2021

(Фото) Син Софії Ротару показав архівну романтичну світлину з білявою дружиною: не розлучаються ні на мить

Руслан Євдокименко вирішив порадувати прихильників творчості Софії Ротару та показав архівну світлину.

У вересні 1968 року Софія Ротару вийшла заміж за Анатолія Євдокименко. Подружжя стало батьками єдиного та довгоочікуваного сина – Руслана Євдокименко, який з’явився на світ 24 серпня 1970 року.

Софія Ротару та Руслан Євдокименко

Руслан Євдокименко – підприємець і музичний продюсер, а головне – батько двох дітей.Руслан і Світлана Євдокименко – двічі батьки. У 1994 році у них з’явився на світ син. Його назвали Анатолієм на честь дідуся. А в 2001 році Світлана народила дочку. Дівчинку назвали Софією, як і її знамениту бабусю.

Онуки

Онуку співачки Анатолію вже 27 років, а онучці – 19 років. Софія Ротару підтримує ніжні стосунки з сином, невісткою та онуками, яких регулярно відвідує в Лондоні. Шанувальники співачки уважно стежать за життям її родини.

Син Руслана і його дружини Світлани навчався в Великобританії. Анатолій Євдокименко пише музику – його композиції потрапляли в ротацію кількох радіостанцій США і видавалися європейськими агентствами. Софія Євдокименко з семи років виходить на модні подіуми і  була удостоєна титулу “Краща модель” за версією “Mercedes-Benz Kiev Fashion Days”.

Архівне фото

Руслан Євдокименко і його дружина ведуть сторінки в Instagram. Нещодавно чоловік опублікував архівну світлину у честь Дня усіх закоханих. На ній подружжя Євдокименків ще зовсім юні.

 

Кохання Руслана та Світлани – ще один прекрасний приклад того, що в шоу-бізнесі існує справжнє кохання. Як і його мати, чоловік цінує родину та залишається вірним та коханим чоловіком для своєї дружини.

Поділіться статтею

Сергій Сосєдов

Суддя “Х-фактору” Сергій Сосєдов вразив скромністю життя: розповів, як виживає з мамою на мізерний бюджет

Сергій Сосєдов брав участь у багатьох проектах, як в Україні, та і в Росії. Тим не менш, приватне життя артиста вражає.
Легендарні зірки

Філіп Кіркоров, Камалія, Наталія Могилевська та інші зірки, які яскраво зустріли весну: що робили артисти

Весна - час натхнень та сподівань. Артистам, як нікому іншому потрібне натхнення у цей період. Давайте подивимося, що робили знаменитості 1 березня.
Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна кардинально змінила імідж: зірку сплутали з Борисом Апрелєм та розкритикували у мережі

Маша Єфросиніна завжди мала позитивний образ на телебаченні, а потім і у соціальних мережах. Проте, зміна іміджу налаштувала прихильників проти неї.
Ані Лорак

Вагітна Ані Лорак зробила яскравий макіяж та показала круглий живіт: розповіла на камеру на кого чекає

Після гучного розлучення до персони Ані Лорак почали ставитися прискіпливіше, адже всі прихильники чекають, коли поп-діва представить нового обранця.
Леся Нікітюк

Одинока Леся Нікітюк у відчаї вирішила шукати пару через інтернет: відверто натякнула на пошук стосунків

Леся Нікітюк у своїх соціальних мережах вже відверто натякає, що їй вже час знайти свого принца. Давайте подивимося на нову витівку жінки.

Популярне

Останні новини