(Фото) Син Софії Ротару показав архівну романтичну світлину з білявою дружиною: не розлучаються ні на мить

Руслан Євдокименко вирішив порадувати прихильників творчості Софії Ротару та показав архівну світлину.

У вересні 1968 року Софія Ротару вийшла заміж за Анатолія Євдокименко. Подружжя стало батьками єдиного та довгоочікуваного сина – Руслана Євдокименко, який з’явився на світ 24 серпня 1970 року.

Софія Ротару та Руслан Євдокименко

Руслан Євдокименко – підприємець і музичний продюсер, а головне – батько двох дітей.Руслан і Світлана Євдокименко – двічі батьки. У 1994 році у них з’явився на світ син. Його назвали Анатолієм на честь дідуся. А в 2001 році Світлана народила дочку. Дівчинку назвали Софією, як і її знамениту бабусю.

Онуки

Онуку співачки Анатолію вже 27 років, а онучці – 19 років. Софія Ротару підтримує ніжні стосунки з сином, невісткою та онуками, яких регулярно відвідує в Лондоні. Шанувальники співачки уважно стежать за життям її родини.

Син Руслана і його дружини Світлани навчався в Великобританії. Анатолій Євдокименко пише музику – його композиції потрапляли в ротацію кількох радіостанцій США і видавалися європейськими агентствами. Софія Євдокименко з семи років виходить на модні подіуми і  була удостоєна титулу “Краща модель” за версією “Mercedes-Benz Kiev Fashion Days”.

Архівне фото

Руслан Євдокименко і його дружина ведуть сторінки в Instagram. Нещодавно чоловік опублікував архівну світлину у честь Дня усіх закоханих. На ній подружжя Євдокименків ще зовсім юні.

 

Кохання Руслана та Світлани – ще один прекрасний приклад того, що в шоу-бізнесі існує справжнє кохання. Як і його мати, чоловік цінує родину та залишається вірним та коханим чоловіком для своєї дружини.

реклама

Поділіться статтею

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов: нарешті отримав гідну професію

Найпопулярнішим учасником відомого езотеричного шоу "Битва екстрасенсів" став Хаял Алекперов, який брав участь аж у двох сезонах проєкту. Чоловік позиціонував себе, як серйозний спеціаліст і одразу ж отримав довіру аудиторії. Куди зник айзербайджанський провидець і чим займається зараз?
Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими

Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими: справжня любовна драма в акторській династії

Наталія Сумська завжди була неймовірною красунею, тому не дивно, що Анатолій Хостікоєв закохався у майбутню дружину тільки-но її побачив. Але мріям студента не судилося збутися. Чому шляхи подружжя розійшлися на десятиріччя, дізнайтеся у нашій статті.
Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві

Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві: хто винен у тому, що артистка ледь не пішла з життя?

Популярна українська співачка Аліна Гросу ледь не пішла з життя на репетиції перед концертом. Стало відомо, що сталося під час тренувань. Зараз з артисткою все в порядку і вона навіть не скаржиться на недбалість команди, через що, власне, могла статися трагедія.
Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі

Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі: втік від Холостячки, аби сховати сльози

Прощання другої холостячки Злати Огнєвіч та її фаворита Дмитра Шевченка виявилося вельми драматичним. Чоловік не зміг впоратися з емоціями і покинув жінку без пояснень. Учасник здивував усю Україну бурхливою реакцію, адже раніше стримував себе попри будь-що.
Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою

Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою: співак не збирався одружуватися, але підкорився долі

Роман Сасанчин та його вагітна наречена Іванна декілька днів тому стали офіційно чоловіком та дружиною. Співак вперше розповів, чому раптово став одруженою людиною і як відсвяткував найважливіший день у житті подружжя. Усі деталі читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини