Середа, 3 Березня, 2021

Не проста та “не з простих”: як та за допомогою чого Настя Каменських дісталася верхівки музичної кар’єри

Непроста та "не з простих": як та за допомогою чого Настя Каменських дісталася верхівки музичної кар'єри

Настя Каменських – відома українська співачка. Популярність їй принесли виступи в дуеті “Потап і Настя2, що привернув увагу публіки веселими і хуліганськими композиціями. Сьогодні артистка з успіхом підкорює світ латиноамериканської музики і міжнародного шоу-бізнесу.

Хто ж вона насправді?

Анастасія – киянка. Вона народилася в музично-спортивній сім’ї. Її мама співала в Національному академічному хорі ім. Верьовки. Папа був капітаном збірної “Динамо” з волейболу, потім перейшов на посаду концертного директора хору імені Верьовки.

Вокалом Настя почала займатися в дитинстві. У 6-річному віці її відвели в музичну школу, де Настя навчалася грі на фортепіано. Закінчила музичну школу в 14 років. Причому навчання їй довелося поєднувати з поїздками за кордон. Каменських брала участь в програмі обміну сім’ями для дітей.

Європейське життя

У 5 років Настя була відправлена ​​до Франції, але їй там не сподобалося, і незабаром дівчинка повернулася. З 7 років Каменських протягом декількох років кожні півроку жила в Італії. У Неаполі, в цілому, майбутня артистка провела 7 років, що допомогло їй досконало опанувати італійську мову.

Професія


Вона вчилася в школі, професійно займалася балетом, відвідувала гуртки в гімназії і грала в теніс. Закінчивши гімназію, Настя Каменських стала студенткою Україно-американського гуманітарного інституту “Вісконсінський міжнародний університет”. Тож до кар`єри співачки дівчину добряче підготували батьки і можливо, цим повністю забезпечили її майбутнє.

Поділіться статтею

Ані Лорак

Ані Лорак на зло Мурату “випадково” засвітила обручку на новому фото: прихильники здивуються новині

Ані Лорак та її розлучення досі є популярною темою серед її прихильників.
Ігор Кондратюк

Хто оточує Ігоря Кондратюка: все, що відомо про дружину та дітей продюсера — біографія, фото, цікаві факти

Ігор Кондратюк - вагома постать в українському шоу-бізнесі. Всі знають про його досягнення, проте особисте життя досі лишається таємницею. Розкриємо ж її.
Лідія Таран

Чому Андрій Доманський покинув Лідію Таран: телеведуча лишилася сама з маленькою дитиною на руках

Лідія Таран - одна з наймиліших ведучих України. Проте, і в житті такої жінки бувають негаразди.
Алла Мазур

Алла Мазур майже 2 місяці не виходить на зв’язок у соціальних мережах: як почуває себе колишня онкохвора

Алла Мазур пережила у житті значне випробування. Жінка подолала рак. Як живе тепер і чому не публікує у соціальних мережах новини про своє життя зірка?
Українські зірки

Дружина Дзідзьо розповіла історію 20-річних стосунків з артистом та повідала правду: “Чоловік уходить”

Ярослава була роками у тіні свого чоловіка. Нарешті дружина Дзідзьо вийшла з тіні та розповіла шокуючі подробиці особистого життя.

Популярне

Останні новини