Неоднозначний репер Серьога: як улюбленець публіки перетворився в героя скандальних хронік шоу-бізнесу

Колись його ім'я асоціювалося лише з добрими старими часами, а тепер...

У 2020-му році мережа вибухнула від відвертих подробиць про Сергія Пархоменко, якими поділилася Альона Перший – сестра репера.

Молодша сестра Серьоги.

Звинувачення у буллінгу

Дівчина опублікувала відвертий пост, де звинуватила Сергія Пархоменко в моральному і фізичному абьюзі, а також підтримала його колишню дружину.

“Я пам’ятаю як мій старший брат душив мене, називаючи плаксою і скиглієм, коли я просто попросила його купити поїсти, будучи танцюристом в його групі. Скільки ще принизливих, пронизаних сексизму і відрази фраз я почую в свою адресу від рідного брата … Скільки років я покривала його жорстокість, насильство, його знущання … скільки років я мчала до нього, як до самого улюбленого, на будь-який заклик, в відповідь отримуючи: “так подивися на кого ти схожа! Ти скиглій, зроби щось зі своїм життям!” – написала сестра репера.

Скандал з колишньою дружиною

Нещодавно про насильство в свою сторону розповіла і колишня дружина репера Поліна, яка крім того звинувачує Серьогу в крадіжці їх синів. Сестра виконавця висловилася і на цей рахунок:

“Я б продовжувала мовчати, але ця людина, якого я тепер не вважаю братом, відняв дітей у їх мами. Тому, що класичний нарцис, вкрай жорстокий і зробить все, щоб покарати свою жертву. Я люблю Поліну, вона завжди була мені як сестра і завжди була хорошою мамою. Те, що робить Сергій Пархоменко – огидно і жахливо. Впевнена, ці хлопчаки вже придбали величезну травму, випробувавши все це. Впевнена, що Сергій Пархоменко отримає по заслугах. Впевнена, що Марк і Платон будуть з мамою”.

реклама

Поділіться статтею

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов

Куди зник і чим займається переможець Битви екстрасенсів Хаял Алекперов: нарешті отримав гідну професію

Найпопулярнішим учасником відомого езотеричного шоу "Битва екстрасенсів" став Хаял Алекперов, який брав участь аж у двох сезонах проєкту. Чоловік позиціонував себе, як серйозний спеціаліст і одразу ж отримав довіру аудиторії. Куди зник айзербайджанський провидець і чим займається зараз?
Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими

Хостікоєв кохав Наталію Сумську, а одружувався з іншими: справжня любовна драма в акторській династії

Наталія Сумська завжди була неймовірною красунею, тому не дивно, що Анатолій Хостікоєв закохався у майбутню дружину тільки-но її побачив. Але мріям студента не судилося збутися. Чому шляхи подружжя розійшлися на десятиріччя, дізнайтеся у нашій статті.
Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві

Аліна Гросу могла загинути перед концертом у Києві: хто винен у тому, що артистка ледь не пішла з життя?

Популярна українська співачка Аліна Гросу ледь не пішла з життя на репетиції перед концертом. Стало відомо, що сталося під час тренувань. Зараз з артисткою все в порядку і вона навіть не скаржиться на недбалість команди, через що, власне, могла статися трагедія.
Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі

Як Дмитро Шевченко відреагував на вибір Злати Огнєвіч у фіналі: втік від Холостячки, аби сховати сльози

Прощання другої холостячки Злати Огнєвіч та її фаворита Дмитра Шевченка виявилося вельми драматичним. Чоловік не зміг впоратися з емоціями і покинув жінку без пояснень. Учасник здивував усю Україну бурхливою реакцію, адже раніше стримував себе попри будь-що.
Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою

Роман Сасанчин відгуляв весілля з вагітною нареченою: співак не збирався одружуватися, але підкорився долі

Роман Сасанчин та його вагітна наречена Іванна декілька днів тому стали офіційно чоловіком та дружиною. Співак вперше розповів, чому раптово став одруженою людиною і як відсвяткував найважливіший день у житті подружжя. Усі деталі читайте у нашій статті.

Популярне

Останні новини