Вівторок, 20 Квітня, 2021

Неоднозначний репер Серьога: як улюбленець публіки перетворився в героя скандальних хронік шоу-бізнесу

Колись його ім'я асоціювалося лише з добрими старими часами, а тепер...

У 2020-му році мережа вибухнула від відвертих подробиць про Сергія Пархоменко, якими поділилася Альона Перший – сестра репера.

Молодша сестра Серьоги.

Звинувачення у буллінгу

Дівчина опублікувала відвертий пост, де звинуватила Сергія Пархоменко в моральному і фізичному абьюзі, а також підтримала його колишню дружину.

“Я пам’ятаю як мій старший брат душив мене, називаючи плаксою і скиглієм, коли я просто попросила його купити поїсти, будучи танцюристом в його групі. Скільки ще принизливих, пронизаних сексизму і відрази фраз я почую в свою адресу від рідного брата … Скільки років я покривала його жорстокість, насильство, його знущання … скільки років я мчала до нього, як до самого улюбленого, на будь-який заклик, в відповідь отримуючи: “так подивися на кого ти схожа! Ти скиглій, зроби щось зі своїм життям!” – написала сестра репера.

Скандал з колишньою дружиною

Нещодавно про насильство в свою сторону розповіла і колишня дружина репера Поліна, яка крім того звинувачує Серьогу в крадіжці їх синів. Сестра виконавця висловилася і на цей рахунок:

“Я б продовжувала мовчати, але ця людина, якого я тепер не вважаю братом, відняв дітей у їх мами. Тому, що класичний нарцис, вкрай жорстокий і зробить все, щоб покарати свою жертву. Я люблю Поліну, вона завжди була мені як сестра і завжди була хорошою мамою. Те, що робить Сергій Пархоменко – огидно і жахливо. Впевнена, ці хлопчаки вже придбали величезну травму, випробувавши все це. Впевнена, що Сергій Пархоменко отримає по заслугах. Впевнена, що Марк і Платон будуть з мамою”.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини