Вівторок, 20 Квітня, 2021

Зірка каналу “1 + 1” Юрій Горбунов публічно розповів про комплекси: Катерина Осадча щосили відводить очі

Мережа палає інформацією про маленький зріст Горбунова та його комплекси стосовно параметрів. Що говорить сам телеведучий?

Юрій Горбунов здобув любов телеглядачів не тільки завдяки таланту, але й особистим якостям. Так і в цей раз, його розповіді у програмі “Слава +” викликали тільки позитивні відгуки.

Маленький Горбунов

Найбільш популярне питання в Google про Юрія Горбунова стосується саме його “маленького” зросту”. Так зазначив Слава Дьомін. Саме тому інтерв’юер у програмі “Слава +” поцікавився у зірки його думкою стосовно цього.

Мудрість дня від Юрія Горбунова.

В мережі вказано, що зріст Юрія Горбунова становить 168 сантиметрів. Однак, як виявилося, це неправдива інформація. За словами телеведучого, багато хто вважає, що він невисокого зросту через те, що його дружина Катя Осадча завжди поруч з ним на підборах. Юрій зазначив, що у нього ніколи не було комплексів з приводу зросту, тим більше в шкільні роки.

“Може, тому що я весь час з Катею, а вона на каблуках. Якщо у мене зріст 176 сантиметрів, навіть 177 сантиметрів, то у Каті – 179 сантиметрів. Візуально цього не видно. Але на підборах будь-яка дівчина завжди вище,” – поділився він.

Пологи

Ведучий зізнався, що чоловіки набагато слабші, аніж жінки. І якби він опинився на місці дружини, навряд чи витримав народження дитини. Виявилося, що він старанно готувався до пологів.

 “Я увесь цей час плакав. Особливо, коли малюк 45 хвилин спав на мені”, – розповів Юрій Горбунов.

Юрій також здивувався факту – після появи на світ діти краще відчувають тата, аніж маму. Річ у тім, що малюк ще в животі чує голос тата напряму, отож встигає до нього прив’язатися. Без сумнівів, у цей момент краще бути з коханою жінкою та крихітною дитиною.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини