Вівторок, 20 Квітня, 2021

Вагітна Катерина Репяхова не втрималася та покинула Україну: дружина Віктора Павліка хизується курортами

Катерина Репяхова зараз переживає у житті найбільш хвилюючий період: вона при надії. Її чоловік намагається зробити все, щоб майбутня мама почувалася щасливою.

Пара Катерини та Віктора Павліка може викликати неоднозначні почуття. Втім, слід віддати належне, що подружжя намагається зробити один одного дійсно щасливими. Катя зараз носить під серцем дитину Віктора і з кожним місяцем їй все важче робити звичні справи. Саме тому, артист намагається якомога більше допомогти свій дружині легше пройти цей період.

Віктор Павлік допомагає збирати речі для Катерини. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки Репяхової.

Свою обраницю чоловік возить на відпочинок. Спочатку подружжя було в Одесі, а зараз прибуло до екзотичної країни, аби погрітися на сонечку.

Катерина позує на фоні моря та узбережжя с пальмами. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки зірки.

Не втрималася Репяхова та розповіла в яку країну прилетіли. Для відпочинку пара обрала Єгипет, а саме Хургаду. Зараз якраз там починається теплий сезон, хоча Катя поскаржилася, що температура повітря достатньо прохолодна. Всього 19 градусів вище нуля. Та, порівнюючи з київськими +4…Там – справжнє літо.

Катерина показала, куди прилетіло подружжя відпочивати. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки жінки.

Не обійшлося і без жартів. Варто зазначити, що у Катерини відмінне почуття самоіронії. Вона прекрасно знає, як ставиться суспільство до того, що вона вийшла заміж за дорослого чоловіка. Проте, Репяхова давно жартує на цю тему.

Катя показала, як про неї турбується Віктор: взяв у дорогу попоїсти для коханої дружини. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки зірки.

Турботливий майбутній батько взяв в дорогу легкий перекус для коханої жінки, адже обіди у літаку – це не традиція сучасних авіаліній.

Дізнайтеся більше про стосунки цієї пари та чому Віктор взяв рішення одружитися з Катериною у відео:

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини