П’ятниця, 16 Квітня, 2021

Алла Мазур майже 2 місяці не виходить на зв’язок у соціальних мережах: як почуває себе колишня онкохвора

Алла Мазур пережила у житті значне випробування. Жінка подолала рак. Як живе тепер і чому не публікує у соціальних мережах новини про своє життя зірка?

На новинах від Алли Мазур виросло кілька поколінь. Жінка з’явилася на екрані у 1997 році та одразу завоювала прихильність глядача. Її дикторська манера кардинально відрізнялася від монументальних радянських дів, які своєю монотонністю викликали радше бажання спати, аніж дізнаватися останні події у державі.

Унікальний кадр: Алла Мазур у перших випусках ТСН. Фото взято з вільного доступу.

Втім на її творчому і життєвому шляху з’явилася перепона: Алла Мазур захворіла на рак. Їй довелося взяти паузу та повністю присвятити увагу своєму здоров’ю. Втім, жінка не опустила рук та не стала перетворювати своє медійне життя у суцільну драму коло хвороби. Навпаки, вона довго не з’являлася без перуки на екрані, а на сторінках своїх соціальних мереж публікувала підказки як правильно спілкуватися з онкохворими.

Щодо ремісії жінка зазначила, що не слід вважати, цей стан кінцевою точкою у лікування. Алла вважає, що потрібно далі боротися з хворобою та намагатися її подолати.

Для неї ж історія страждань почала фіналізуватися у травні 2020 року. Тоді щаслива Мазур розповіла, що основна частина лікування позаду, прогнози добрі. Вона повідомила, що її сили відновлюються і вона радо стане знову до улюбленої роботи.

Втім, зараз новини з життя зі сторінок у соціальних мережах Алли Мазур знову на паузі. Останнє, що опублікувала зірка у Фейсбуці та Інстаграмі – це її дитяче новорічне фото.

Та ще зарано бити на сполох, адже і раніше Аллу важко було назвати відданою блогеркою. У медійної персони всього 122 публікації, а веде вона сторінку в Інстаграмі щонайменше 3 роки. Сподіваємося, що скоро Алла порадує нас подіями зі свого життя.

Інстаграм Алли Мазур

Дізнайтеся більше про зірок, що пізнали весь жах онкозахворювання у відео:

Поділіться статтею

Діоніс Кельм та Софія Ротару. Фотоколлаж

У Софії Ротару з’явився дуже схожий на неї двійник, і це не жінка: чоловік навіть дає концерти замість зірки

На сцені його неможливо відрізнити від легендарної співачки. Хто цей юнак, який вирішив перевтілитися в українську легенду.
Наталія Могилевська

(Відео) Наталія Могилевська несподівано показала округлий живіт: настав час задуматися про материнство

Наталія Могилевськадвічі була заміжньою, втім жодного разу не відчула радість материнства. Можливо на цей раз їй усміхнулася доля?
Максим Галкін з дітьми

Ліза Галкіна талановито заспівала для мами Алли Пугачової її легендарний хіт, але на французькій (ВІДЕО)

Уроки французької мови з батьком не пройшли дарма, тому Ліза мала змогу продемонструвати свої знання зірковій мамі.
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Ксенія Мішина порвала з Олександром Еллертом? В мережі з’ясували, що пара з “Холостячки” більше не разом

Фанати зіркової пари мають на руках безліч доказів того, що вони розійшлися. Уважні користувачі знову розсекретили знаменитостей.
Оля Полякова та її старша донька

Маша Полякова показала, скільки зіркова мама витрачає на неї грошей: елітна техніка, музичні інструменти

Маша Полякова - дитина, яка народилася у розкоші та виросла у справжньому маєтку. Подивіться, скільки всього є у юної дівчини.

Популярне

Останні новини