Вівторок, 20 Квітня, 2021

Григорій Решетник розповів про кризу у подружніх відносинах: дарма, що Христина народила йому трьох дітей

Григорій Решетник відверто розповів про кризу в родині. Проблеми не обходять стороною ні бідних, ні багатих.

Нещодавно телеканал “СТБ” у партнерстві з “StarLightMedia” продовжили кампанію проти гендерно обумовлених стереотипів. В центрі уваги – відверта розмова про “ідеального чоловіка”. Заключним – 14 героєм кампанії став ведучий проектів “Холостяк”, “Холостячка” і “Неймовірна правда про зірок” Григорій Решетник.

#Сильний Григорій Решетник

В інтерв’ю для кампанії #Сильний Григорій розповів про критичні моменти у відносинах з дружиною та вихованні трьох синів.

Шоумен народився в невеликому місті Миколаїв. Виріс в такому районі, де головним було вижити. У нього була невелика прохідна кімната, буквально два на два, в якій він ріс разом з сестрою. З 2 місяців до 13 років у Григорія було шкірне захворювання – 70% тіла були вражені різними ранами. Він був гидким каченям. У школі чув глузування. Але йому вдалося це пройти, тому що він був активним, комунікабельним, завжди відчував підтримку батьків.

 

Криза в родині з Христиною

Григорій вирішив не приховувати та розовів, що з Христиною у них не все буває добре.

“Мені здається, критичні моменти потрібно пройти в будь-яких відносинах. У нас з Христиною такий теж був. Народилася перша дитина, ми жили в орендованій квартирі в не дуже хороших умовах. У якийсь момент проблем накопичилося стільки, що виникло відчуття, ніби ми в глухому куті. І легше, напевно, піти від цих проблем і закритися в собі, ніж почати їх вирішувати. Ми прийшли до того, що потрібно почати діалог. І потихеньку розплутували цю ситуацію, створювали правила, які влаштовують нас обох. Ось цей перехід дуже важливий: від проблем – до спілкування, на щастя. Зараз легко все аналізувати, але тоді було непросто. Така людська натура: тобі завжди здається, що десь краще, ніж тут, у тебе. Ти живеш майбутнім, а не справжнім. Дуже важливо навчитися кайфувати тут і зараз, від цього моменту. Я дякую Богові, що все вдалося. Спасибі, мабуть, і моєї мудрості, і мудрості Христини, що ми зберегли відносини. І вони стали ще міцнішими. Після цього у нас народилося ще двоє дітей”, – розповідає Решетник.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини