Четвер, 22 Квітня, 2021

Слава Фролова втратила доньку, та розповіла про це лише через багато років: драма судді “Україна має талант”

Вона давно зберігала мовчання, але все ж таки вирішила розповісти свою історію.

Всі звикли бачити біляву суддю талант-шоу, одеситку та благодійницю Славу Фролову завжди у хорошому настрої, з великим бажанням просувати, працювати та допомагати. Але не всі знають темну сторону її минулого. Трагічну.

Трагедія Слави Фролової

Всіма відома телеведуча Слава Фролова довгі роки приховувала свою страшну таємницю, трагедію, від якої до сих пір болить серце жінки. Багато років тому у Фролової померла перша дитина – донька, у якої був вроджений порок серця.

Слава Фролова

За словами самої ведучої, їй було дуже важко наважитися створити публікацію в соціальній мереж про це.

“Про смерть. Мені було непросто зважитися на цей пост. Але я подумала, що мета виправдовує засоби. В папці з дитячими документами лежать три паперу: 2 свідоцтва про народження та 1 про смерть. У мене було 3 дитини. Зараз 2. Всім знайоме вираз “батьки не повинні ховати своїх дітей”, насправді, я й гадки не мала, наскільки це страхітливий вираз, поки порок серця не забрав мою першу дитину. І з того моменту, все що було дО, залишилося за невидимою межею, а я донині живу в пІСЛЯ. Але цей пост про смерть, яку ми з вами можемо зупинити … Дивлячись на фотографії хлопців, яким зібрали на операції, я думаю про те, що і їх батьки також врятовані, від життя в “після” , – повідомила телеведуча.

Цим самим Фролова намагалася привернути увагу громадськості до проблеми збору коштів на лікування хворих дітей з пороком серця.

“Коли ми під’їжджали до Бахматова, що живе в вітрині заради дітей, мій син сказав: “шкода, що такого Бахматова не було тоді, він би обов’язково врятував сестру”. А я пояснила, як важливо, що взагалі такі люди з’являються, а значить не все втрачено і для нас усіх. Бахматов живе в вітрині, залучаючи своїм життям увагу до проблеми дитячого пороку серця, але без нашої участі не буде зсуву, а блага мета -20 дитячих життів, залишиться недосягнутою”, – продовжила жінка.

Зараз вона, як і раніше займається благодійністю та насолоджується дітьми та чоловіком. Вона – щаслива мати та дружина, яка пройшла крізь пекло, але змогла встояти.

Поділіться статтею

Павло Зібров з донькою та дружиною

Донька Зіброва розповіла про зіркові складнощі: отримала посаду через батька, але змушена виправдовуватися

Донька Павла Зіброва впевнена — не винна у тому, що народилася у заможній родині.
Єгор Гордєєв

Як виглядає квартира Єгора Гордєєва? Зірка “Сніданку з 1+1” вперше продемонстрував солідні апартаменти

Єгор Гордєєв рідко ділиться з журналістами особистими речами. Тому цей матеріал є ексклюзивним.
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Ксенія Мішина полишила Олександра Еллерта та відлетіла закордон: як живеться холостячці самій у Європі

Ксенія Мішина відписалася від Олександра Еллерта. Чи схоже це на те, що пара розпалася і чому акторка відлетіла закордон.

Ольга Горбачова перетнула межу: зірка розповіла усі подробиці любовної сфери їхнього з Юрієм Нікітіним життя

Ользі Горбачовій вдається дивувати користувачів. Зірка розмовляє з ними наче з друзями, але забуває, що існує деяка межа.
Потап і Настя Каменських

Настя Каменських витратила всі гроші? З’ясувалося, що чоловік співачки Потап почав продавати чебуреки

Журналістам вдалося дізнатися дещо цікаве і незвичне: Потап запускає бізнес з продажу чебуреків!

Популярне

Останні новини