П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Що змусило Ігоря Корнелюка звернутися до духівника та чому дружина композитора пробачила йому його гріхи

Ігор Корнелюк — неймовірно талановитий композитор та співак, який змушує людей тремтіти завдяки силі слів та голосу. Та творчі люди бувають дуже складними...

56-річний музикант став неймовірно популяним після виходу серіалу ”  Бандитський Петербург”. Його голос став знаковим. А він впізнаваним.

Доля Ігоря Корнелюка

Ігор Корнелюк став одним з героїв популярної російської програми “Доля людини” з Борисом Корчєвніковим. У студії у Бориса він розповів про свою дружину Марину і любовні пригоди, яких було дуже багато в його молодості.

Подружжя зараз.

За його словами, зі своєю єдиною дружиною Мариною він познайомився, коли навчався в консерваторії. Одного разу вона підійшла до композитора і проінформувала, що їм слід поговорити. Молоді люди одружилися і незабаром у них народився син. Він записував пісні і позичав гроші в борг. Жили вони в однокімнатній квартирі з тещею, яка його недолюблювала.

“Марина до всього ставилася з розумінням”, – згадує Ігор Євгенович про реакції дружини на його зради.

Співак зазначив, що Марина- гловна жінка в його житті і цей шлюб продовжився тільки завдяки її мудрості та спокою.

Зради

“Всяке було. Довгі гастролі, готельне життя, п’янки, шанувальниці – все це спокушає. Марина у мене розумниця”, – згадує Корнелюк.

Співак часто зраджував дружині з прихильницями, але зізнається, що серйозних зрад майже не траплялося. Через деякий час Ігоря Корнелюка почали впізнавати на вулиці, він давав по три концерти в день. Усвідомлення зроблених помилок прийшло пізніше, однак музикантові аж до цього часу соромно за них. Він навіть звернувся до духівника, аби спокутати провину. Будучи студентом консерваторії, він зустрів свою єдину дружину Марину, поява якої він аж до цього часу вважає найбільшою удачею в житті.

Поділіться статтею

Легендарні зірки

Хто більше розщедрився на дитячий гардероб: Алла Пугачова чи Філіп Кіркоров? Порівняння стилю зіркових дітей

Діти - квіти життя, безперечно. Зіркові батьки з усією відповідальністю роблять їх ще гарнішими. Подивіться скільки коштують дитячі гардероби.
Наталія Могилевська

(Відео) Наталія Могилевська розчулила мережу ностальгійними кадрами з Кузьмою Скрябіним у програмі “Шанс”

Наталія Могилевська нагадала підписникам про щасливі дні роботи з покійним Кузьмою Скрябіним. Подивіться і ви це ностальгійне відео.
Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський

Що насправді відбувається між Ольгою Мартиновською та Володимиром Ярославським: знайома історія кохання

Ніхто не вірить, що між Ольгою та Володимиром тільки дружба, і цьому є пояснення.
Тіна Кароль

Тіна Кароль більше не Таня Ліберман: що зробила співачка, щоб не повертатися до свого лихого минулого

Тіна Кароль - безутішна вдова, яка досі не може забути смерті коханого. Чи правда, що артистка змінила ім'я, щоб попрощатися з минулим?
Юрій Ткач

Юрій Ткач вперше розповів, як на нього вплинув акторський талант: зображував жінку на дозвіллі. Всі деталі

Юрій Ткач - відомий український гуморист, який підкорив своїм талантом сотні глядачів. Чоловік вперше розповів, як зрозумів, що він - актор.

Популярне

Останні новини