Четвер, 22 Квітня, 2021

Кому Примадонна російської естради Пугачова зобов’язана своєю славою, грошима та величезним замком у Грязі

Хто допоміг Примадонні досягти висот у музичній кар'єрі ?

7 червня 1975 року радянській конкурсантці Аллі Пугачовій був вручений Гран-прі фестивалю “Золотий Орфей”. У той самий момент її життя перевернулося і вона стала самою популярної жінкою в СРСР. Але все не так просто…

Архівне фото.

Наклеп або правда… Хто зна?

Унікальним свідком неймовірного тріумфу виявився вже популярний тоді естрадний співак Лев Лещенко. Для видання “МК” Лев Валер’янович вирішив розповісти, як все було насправді.

Алла Пугачова могла не попасти на конкурс, більш того – вона не повинна була їхати. У ті часи член журі конкурсу відомий радянський музикант Костянтин Орбелян затвердив у всіх інстанціях свого протеже Георгія Мінасяна, соліста естрадно-джазового оркестру Вірменської РСР, яким сам і керував.

Фотопорівняння.

Але “вороги” доповіли “відповідальним інстанціям” про нібито нетрадиційну орієнтацію співака, і чоловіка швидко видалили зі списків. Тоді мужеложство було кримінальним злочином, що зруйнувало карєру чоловіка.

Роль Павла Слободкіна

Павло Слободкін, керівник одного з провідних вокально-інструментальних ансамблі, до якого  в солістки надійшла починаюча, але амбітна співачка Алла Пугачова, “увійшов в гру”. Почувши про скандал стосовно “Орфея”, вона постійно говорила керівнику, що повинна їхати на цей конкурс. І він включив всю міць свого впливу.

Вони разом знайшли стару болгарську пісню “Арлекін” композитора Еміла Димитрова, створили новий текст та нове аранжування і були готові. У конкурсній програмі, яка тривала три дні, Пугачова виконувала ще дві пісні “Я знову хочу побачити Ленінград” і “Ти снишся мені”, але головна ставка була зроблена на “Арлекіно”.

Свідок  історичних для доль радянської та російської естради подій Лев Лещенко, звичайно, не претендує на істину, особливо в зв’язку з терміном давності події, але в будь-якому випадку ці спогади являють собою цікавий контент.

Поділіться статтею

Павло Зібров з донькою та дружиною

Донька Зіброва розповіла про зіркові складнощі: отримала посаду через батька, але змушена виправдовуватися

Донька Павла Зіброва впевнена — не винна у тому, що народилася у заможній родині.
Єгор Гордєєв

Як виглядає квартира Єгора Гордєєва? Зірка “Сніданку з 1+1” вперше продемонстрував солідні апартаменти

Єгор Гордєєв рідко ділиться з журналістами особистими речами. Тому цей матеріал є ексклюзивним.
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Ксенія Мішина полишила Олександра Еллерта та відлетіла закордон: як живеться холостячці самій у Європі

Ксенія Мішина відписалася від Олександра Еллерта. Чи схоже це на те, що пара розпалася і чому акторка відлетіла закордон.

Ольга Горбачова перетнула межу: зірка розповіла усі подробиці любовної сфери їхнього з Юрієм Нікітіним життя

Ользі Горбачовій вдається дивувати користувачів. Зірка розмовляє з ними наче з друзями, але забуває, що існує деяка межа.
Потап і Настя Каменських

Настя Каменських витратила всі гроші? З’ясувалося, що чоловік співачки Потап почав продавати чебуреки

Журналістам вдалося дізнатися дещо цікаве і незвичне: Потап запускає бізнес з продажу чебуреків!

Популярне

Останні новини