Настя Каменських заговорила про дітей, а Олег Винник одразу ж запропонував свою поміч: не словом, а ділом

У суботу на телеканалі “Україна” вийшов сьомий випуск гіпершоу “Маска”, в якому зіркові детективи розкрили одразу двох персонажів. Так, під костюмом фантастичного Махаона ховалася легенда української сцени – Наталія Могилевська.

А Розою весь цей час була співачка і актриса Аліна Гросу, яку зіркові детективи запідозрили у вагітності. Чи справді Аліна чекає малюка і як на чутки про свою вагітність реагує Настя Каменських – співачки розповіли в ефірі каналу “Україна”.

Хто ж вагітний?

На сцені популярного шоу “Маска” його ведучий Володимир Остапчук заявив, що одна з учасниць проекту виявляється при надії. Всі підозри впали на романтичну Троянду, яка крутить роман з режисером Романом Полянським, ще й Олег Винник підлив масла у вогонь, згадавши досить цікаву історію.

“Колись мені говорили, що від мого поцілунку в живіт дівчини вагітніють. Я думав, що жартують. Тому друзі мої, це непорочне зачаття, це поцілунок мій”, – заявив повелитель вовчиць Олег Винник в ефірі.

Його колега Настя Каменських уважно слухала розповідь артиста, після чого і сама зважилася на відверте зізнання.

Настя Каменських.

“А ви думаєте, чому мені завжди говорять, що я вагітна? Я вже народила 45 дітей. Тому що я сиджу у всяких різних шоу з Олежиком і ховаю тих дітей!” – пожартувала Настя Каменських.

А ось сама Аліна Гросу, яка ховалася під маскою Троянди, повідомила: вона – не вагітна.

Аліна Гросу.

А видатні форми, які не раз відзначали глядачі і зіркові детективи проекту, створили за допомогою поролонових підкладок в костюмі.

Невже на Потапенків чекає поповнення?

Популярне зараз

Схожі новини