Вівторок, 20 Квітня, 2021

Як зараз живуть герої “Холостячки” Ксенія Мішина та Олександр Еллерт 3 місяці потому: чи залишилося кохання?

Між героями телепроекту зародилося прекрасне почуття, але чи є воно насправді між ними поза камерами…

Вони увірвалися в життя українських глядачів дуже несподівано та яскраво. Проект “Холостячка” на відміну від “Холостяка” виявився більш цікавішим та успішнішим серед вітчизняної аудиторії.

Вибір Ксенії

Так, для когось було дуже очікувано, дя когось навпаки,  але холостячка обрала Олександра Еллерта. І не дивлячись на те, що дівчина одного разу дала підказку своїм підписникам через фотографію у автомобілі Саші, деякі все одно не вірили, що акторка може обрати простого гумориста.

Є кохання чи немає?

Так склалося, що багато учасників після проекту було вимушені грати пару для пост-шоу та глядачів. Звісно їхні стосунки тривали недовго – неділю або місяць. Справжніх же романів по всьому світу було мало. Але українці поставили абсолютний рекорд: у нас дві пари після 11 сезонів.

Нікіта Добринін та Даша Квіткова вже одружилася та чекають на малюка. А Ксенія Мішина та Олександр Еллерт знімають разом квартиру та виховують її сина та його доньку.

Так, вони досі разом. І грою це буде не може. Адже вони постійно світяться в один одного на сторінці в різноманітних відео і ефірах: ранком, днем і вночі, що просто неможливо для людей, які грають.

Олександр Еллерт так як і раніше займається своєю професійною діяльністю, а Ксенія Мішина вирішила допомагати дівчатам, які страждають від фізичного та морального насилля у родині та почала вести відповідні вебінари. Вона намагається мотивувати та допомагати морально дівчатам, які мають такі ж самі проблеми, з якими колись вона не могла впоратися сама.

Поділіться статтею

Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.
Хто та в якому розмірі отримує найбільші пенсії в Україні

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні та скільки саме вона становить: одні рахують копійки, а інші долари

Пенсійне питання — найгостріша тема для обговорення серед українців. Розміри виплат надто відрізняються, і поки одні рахують копійки, інші сиплять доларами.

Популярне

Останні новини