Вівторок, 20 Квітня, 2021

(Відео) Михайло Поплавський 10 років живе без матері: якою була жінка та як виглядала в останні роки

Мама - найдорожча людина для кожного. Дуже сумно прощатися з нашими батьками.

Михайло Поплавський – один з найяскравіших шоуменів та співаків сучасності. Маючи всього 2 альбоми, артист зумів підкорити всю Україну. Без його композицій не обходяться застілля, весілля та інші свята – ось наскільки веселими є його пісні.

Втім є одна дуже лірична – про маму. Сьогодні ми розповімо вам про те, ким була найрідніша жінка співака та покажемо, як вона виглядала.

Михайло Поплавський
Михайло Поплавський. Фото взято на просторах мережі.

Матір Михайла Поплавського

Жінку звали Меланія Григорівна. Вона пішла з життя у 2011 році, а народилася у 1925. Ось, як виглядала мати Михайла Михайловича у молодості.

Мати Михайла Поплавського у молодості. Фото взято на просторах мережі.

Односельці дуже тепло згадують жінку. Кажуть, що завжди була добродушною та щедрою.

Останні роки доживала Меланія Григорівна зі своїм середнім сином. Втім, і знаменитий Михайло кожні вихідні провідував стареньку. Річ у тім, що останні місяці перед кончиною жінка дуже сильно хворіла. У неї були великі проблеми з тиском. Наприкінці життя вже майже нікого навіть не впізнавала. Інколи виходила на лавочку посидіти з сусідами потеревенити.

Для Михайла Михайловича Меланія Григорівна завжди була авторитетом. Сусіди згадують, що співак завжди питав у неї поради та прислуховувався до кожного слова.

Саме мамі артист присвятив композицію, в якій звучало безліч теплих слів, але й разом з цим вибачення, щодо того, що приділяв їй недостатньо часу. Часто Поплавський згадує свою маму та ділиться спогадами про неї на День матері у своєму Інстаграмі.

Поділіться статтею

Легендарні зірки

Як виглядали б перші красуні радянського кінематографу за сучасними стандартами краси: фото не для нервових

Пухлі губи, довгі штучні вії, татуаж - все це тренди сучасного шоу-бізнесу. Втім, 30 років тому красивими вважалися жінки і з природною вродою.
Невдалі весільні образи красунь українського та російського шоу-бізнесу

(Фото) Весільні сукні зірок, які наділи вони, а соромно нам: Алла Пугачова, Лоліта, Волочкова та інші

Мода іноді буває оманливою та зрадливою. Звичайні люди можуть забути про модні, а знаменитостям про це нагадають.

Популярне

Останні новини