Вівторок, 20 Квітня, 2021

Дар’я Астаф’єва розсекретила суму гонорару, який вона отримує за одну зйомку: робота вартістю квартири

Подібні гонорари - мрія навіть для голлівудських акторок!

В інтерв’ю програмі “Ранок у великому” місті на каналі “ICTV” зірка “PlayBoy” відповіла на 33 запитання української красуні Олександри Кучеренко.

Найбільший гонорар, який отримувала зірка

Вперше співачка та модель знялася оголеною у 17 років, а найбільший гонорар, який вона отримала за фотосесію, становить 30 тис. доларів. Завдяки цій роботі Даша змогла придбати собі квартиру. Варто зазначити, що про красу тіла фотомоделі ходили бувкально легенди. Також зірка зізналася, що коли була учасницею гурту “NikitA”, її хотіли викупити у продюсера за 2,5 млн. доларів. Також Астаф’єва зазначила, що якби вона не пішла від продюсера Юрія Нікітіна, то не була б такою щасливою, як зараз.

Даша Астаф`єва

Думки Даші

У менталітеті українців Дашу дратує те, що вони не можуть радіти за досягнення своїх співвітчизників. Даша зізналася, що найбільший комплекс, який їй вже вдалося подолати, – це неприйняття вікових змін. Співачка не вважає себе зіркою, а також її дратує, коли журналісти ставлять запитання на тему особистого життя. Також Даша Астаф’єва розповіла про день, який вона ніколи не забуде.

“Ніколи не забуду 4 березня 2021 року, оскільки мене могло більше не бути. Я потрапила у лікарню, мене забрала швидка. Я дуже безвідповідально ставилася до свого здоров’я і зробила велику помилку”, – зізналася Даша.

Українська акторка Даша Астаф’єва поділилася секретами внутрішньої гармонії та розповіла, як навчитися любити себе. Зірка зазначила, що завдяки любові до себе можна зробити світ кращим. Вона радить починати з малого, частіше залишатися наодинці з собою, більше подорожувати та вчитися новому.

Поділіться статтею

Григорій Чапкіс з партнеркою по танцю

91-річний Григорій Чапкіс вперше розповів про свою молоду дружину: вік, ім’я і розмір спадку, що лишає жінці

Черговий шлюб Григорія Чапкіса викликав неабиякий інтерес серед його прихильників. Чоловік вперше наважився розповісти про дружину.
Олена Шоптенко

Олена Шоптенко відкрила душу та повідала, як після 10 років боротьби з раком пішла з життя її мама: деталі

Відома танцівниця Олена Шоптенко рідко ділилася подробицями свого життя. Вперше жінка розповіла про те, як трагічно пішла з життя її мама.
Легендарні зірки

Як виглядали б перші красуні радянського кінематографу за сучасними стандартами краси: фото не для нервових

Пухлі губи, довгі штучні вії, татуаж - все це тренди сучасного шоу-бізнесу. Втім, 30 років тому красивими вважалися жінки і з природною вродою.

Популярне

Останні новини