Максим Галкін випадково засвітив, що в їх замку з Примадонною мешкає прислуга: хто доглядає за хоромами

Максим Галкін та Алла Борисівна відбудували собі справжній палац у Підмосков'ї. Питання, полягає в тому, хто піклується про порядок у ньому.

Максим Галкін та Алла Пугачова – неймовірна пара шоу-бізнесу. Вони зламали всі стереотипи та довели, що справжньому коханню нічого не завадить.

Алла Пугачова та Максим Галкін. Фото взято на просторах мережі. 

Здивували своїх критиків і прихильників ці зірки ще й тим, який палац відбудували собі у Підмосков’ї. Відомо, що подружжя проживає в елітному селищі Грязь. Їх маєток займає 1 гектар. Це справжній замок, немов у Діснейленді.

Замок Галкіна та Пугачової. Фото взято на просторах мережі. 

У палаці 6 поверхів, 20 кімнат. Є навіть спеціальні спальні для гостей. Їх налічується 5 штук. Проживає тут родина вчотирьох, на скільки відомо: Алла, Максим та двоє дітей. Тримають собак. Все оздоблення маєтку виконано з натуральних матеріалів. Стиль – суміш готики та ренесансу.

Максим Галкін і Алла Пугачова з дітьми
Максим Галкін і Алла Пугачова з дітьми. Фото взято на просторах мережі. 

Звісно, що Алла Борисівна самотужки не порається господарством: поважний вік та статус суперзірки не дозволяють возитися з брудним ганчір’ям. Втім, хто обслуговує палац – зірки ніколи не говорили. Втім, нещодавно гуморист так загрався з сином на камеру, що не помітив, як у кадр увійшла хатня робітниця. Дуже важко розгледіти було її риси обличчя, втім складається враження, що це молода дівчина.

Прихильники могли помітити домогосподарку. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки чоловіка.
Прихильники могли помітити домогосподарку. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки чоловіка.
Прихильники могли помітити домогосподарку. Скріншот взято з Інстаграм-сторінки чоловіка.

Втім коментувати, розповідати про робітницю Максим не став.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини