Субота, 17 Квітня, 2021

Дмитро Комаров показав неймовірне місце сили в Україні: те, що шоумен побачив у долині містики ошелешує

Дмитро Комаров - найбільш досвідчений мандрівник України. Втім, навіть він вражений тим, які місця можна знайти у нашій Україні.

Наша країна багата на безліч туристичних місць: Карпати, Чорне і Азовське море, каньйони та багато колоритних міст. Втім, навіть сьогодні, коли у нас є повна свобода пересування, інтернет-зв’язок ми не ще до кінця не знаємо, на скільки дивовижною може бути для нас наша Україна. Дмитро Комаров зі своєю новою передачею відвідав неймовірне місце у Карпатах та розповів, що дивного там зустрів.

Дмитро Комаров
Дмитро Комаров. Фото взято на просторах мережі.

Здавна вважається, що у Карпатських горах існує справжня містика. Тут зцілювалися знедолені, а нещасні знаходили відповіді на свої питання. Магія гір причаровувала, але суворо ставилася до тих, хто зневажливо ставився до них.

Так Дмитро Комаров у новому сезоні своєї передачі відправився підкорювати незвичні та малопопулярні для туристів місця для подорожей. Одне з них ведучий знайшов у Карпатах.

У своєму короткому анонсі чоловік пояснив, що він в Україні знайшов локації, які вподобає кожен любитель містики та місць сили шукав їх для телешоу. В Інстаграмі ведучий показав, як провів час у Карпатах. Він познайомився там з місцевими, які на полонинах вирощують овець.

Шоумен розповів, що після подорожі Україною він зрозумів, що отримав від вражень повне задоволення. І це при тому, що він понад 10 років подорожує всією планетою.

За словами Дмитра, наша держава має повний потенціал для того, щоб претендувати на туристичного лідера Європи. Що ж, скоро побачимо, що ж такого знайшов Комаров у Карпатах.

Поділіться статтею

Андрій Данилевич

Хто оточує Андрія Данилевича: все, що відомо про дружину та дітей ведучого – біографія, фото, цікаві факти

Андрій Данилевич добре відомий глядачеві стоячи на сцені, але в родинному колі його можна навіть не впізнати.
Алла Пугачова

Як виглядають усі онуки Алли Пугачової? 72-річна Примадонна за своє довге життя стала тричі бабусею

Христина Орбакайте дала життя трьом прекрасним дітям, які з гордістю називають Примадонну бабусею.
Михайло Заливако

Холостяк 11 сезон Україна – хто з учасниць покинув шоу в ефірі від 16 квітня квітня 2021 року? Усі деталі

Дівчаток стає все менше, а пристрасті починають вирувати з більшою силою.
Соломія Вітвіцька

Соломії Вітвіцькій відмовили у вакцинації: через що лікар не прийняв телеведучу на прийом

Відома українська телеведуча вирішила захиститися від коронавірусу, але їй це не вдалося зробити. Чому не взяли на вакцинацію Соломію?

Популярне

Останні новини