П’ятниця, 7 Травня, 2021

Історія кохання з нестандартними стосунками: як молода Ейнат підкорила серце немолодого Андрія Макаревича?

Нестандартна врода, нестандартні особистості та нестандартні стосунки.

Різниця у віці Андрія Макаревича та Ейнат Кляйн становить 30 років. Однак це не заважає зірковій парі насолоджуватися одне одним та бачити в іншому всесвіт.

Ейнат Кляйн

Жінка народилася в Києві. Однак має єврейське коріння. Тому одразу після отримання диплому про вищу освіту вона відправилася жити до Ізраїлю. Саме там вона зрозуміла, що тяжіє до історії Ближнього Сходу та бажає подорожувати. Варто зазначити, що ім’я жінки дуже відоме саме в Ізраїлі, але в Україні її ніхто не знає. Жінку не влаштовує той факт, що її не сприймають як особистість та заклеймили “дружиною Андрія Макаревича”.

Можна сказати що її рішення змінити свою долю та почати розїзджати світом і звело її з Андрієм Макаревичем. Так, вони зустрілися у турі по Ефіопії. Між ними не було романтики, але зав’язалося міцне товариство. Андрій запросив чарівну Ейнат до Москви, адже вона там ніколи не була. І коли дівчина завітала до Батьківщини чоловіка, в них закрутився роман.

Зірковий шлюб

Виявляється, що батьки Кляйн були великими фанатами творчості Андрія Макаревича та музичної групи “Машина часу”. Яке диво, що доля звела їхню доньку з їхнім кумиром. Ані батько, ні мати не були проти стосунків з чоловіком, який був старший за їхню доньку на 30 років, єдине що їх хвилювало — це щастя спадкоємиці. І вона дійсно щаслива. Жінко багато подорожує і у 2019 році вдома була лише 19 днів. Доречі саме того року пара і побралася. Їх не допікає побут і вони радіють нечисленним хвилинам, які можуть провести разом на одинці.

Поділіться статтею

Олег Винник

Олег Винник в образі байкера добив армію своїх вовчиць красою і відкрив душу: “Я так скучив”. Та не за Таюне

0
Відомий український співак Олег Винник вже давно зводить з розуму мільйони жінок, і успішно продовжує це робити навіть у свої 47.
Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Катерина Репяхова розповіла, скільки хоче заробити, щоб Віктор Павлік відпочив на пенсії: “Десятки тисяч”

Катерина Репяхова - молода дружина Віктора Павлівка зробила незвичне зізнання. Вона хоче заробляти для чоловіка.
Коли відзначаємо День матері в Україні?

День матері 2021: кого можна вітати та коли відзначаємо в Україні нове свято. Всі подробиці

У травні ми будемо відзначати жінок на День матері 2021 - дізнайтеся всі тонкощі та традиції святкування.
Вагітність

15-річна школярка приховувала вагітність від власних батьків до самих пологів: “Живота не було”

0
Влітку минулого року школярка відзначала своє 15-річчя з друзями та близькими, а вже незабаром вона дізналася, що вагітна.

Популярне

Останні новини