Субота, 8 Травня, 2021

Леся Нікітюк та її мати відпустили їдкі коментарі у сторону Холостяка Михайла Заливако і учасниць

Леся Нікітюк насмішила підписників безглуздими коментарями в сторону учасників шоу.

Леся Нікітюк змогла прославитися на пострадянському просторі саме завдяки бездоганному почуття гумору. Приваблива білявка вміє перевести у жарт абсолютно все: від недолугих заголовків популярних ЗМІ до телевізійних скандалів. Її гуморні коментарі жваво штовхають карєру вперед, а гарні зовнішні дані та почуття стилю посилюють ефект.

Їдки коментарі від Лесі Никитюк

Так, Леся Нікітюк нещодавно опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram декілька відеороликів, на яких вона разом зі своєю мамою Кет передивлялися 6-й випуск романтичного шоу “Холостяк”. Вона показала користувачам сцену, на якій Михайло Заливако та учасниця Анна знаходилися на побаченні.

До речі, у цьому випуску холостяк дійсно дав жару і цілувався з усіма підряд. Одна з учасниць не витримала таких пристрастей і покинула проект.

Так як до цього між холостяком та Джесікою відбувся пристрасний публічний поцілунок, то зірка ніяк не очікувала побачити одразу ж поцілунок з іншою. Саме тому і відпустила наступний коментар адресований матері стосовно поведінки холостяка:

“Ну не з усіма ж лизатися”

Мати знаменитості у свою чергу взагалі не полізла за словом до кишені і відповіла, що вони певно ж чистять зуби перед наступним поцілунком. На цьому відео закінчилося.

Публікація виявилася корисною для тих, кому було цікаво, в кого характером у родилася Леся. З’ясувалося, що почуття гумору вона успадкувала від матері. А ще, виявляється, що серед зірок є глядачі романтичному що, які дивляться кожен випуск та слідкують за подіями. А ще, виявляється, що навіть серед зірок є глядачі романтичному шоу, які дивляться кожен випуск та слідкують за подіями.

Поділіться статтею

Сосо Павліашвілі

Як виглядає жінка, яка приборкала холостяцький запал Сосо Павліашвілі: єдина дружина на останок життя

Сосо Павліашвілі — темпераментний та несамовитий. Втім, знайшлася жінка, яка змогла впоратися з його пристрастю.
Брати Меладзе з екс-дружинами

Колишні дружини Костянтина і Валерія Меладзе вийшли з тіні та розповіли, як екс-чоловіки їм зраджували

Деякі зірки до шлюбу та стосунків ставляться не дуже серйозно. Давайте дізнаємося, як розлучилися брати Меладзе зі своїми колишніми дружинами.
Герой статті Ярослав

11-річний хлопчик врятував маленькій дівчинці життя, забувши про власне здоров’я та благополуччя

Маленький герой не роздумуючи кинувся на порятунок маленькій дівчинці.
Українські зірки

Олег Винник, Ніні Матвієнко та інші українські зірки, які не посоромили рідне село і вибилися в люди

Село - колиска України. Багато знаменитостей народилися і виросли там, довели, що не походження, а талант дійсно мають значення.
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вперше відверто розповів про розлучення з Жанною Бадоєвою: кохання, яке стало нерозділеним

Ніхто не очікував настільки ніжних та добрих слів про колишню дружину Бадоєва.

Популярне

Останні новини