Субота, 8 Травня, 2021

Струнка Настя Каменських наважилася та показала фотографії до схуднення, які так довго приховувала

Усі пам'ятають, як Настя Каменських виглядала, коли набирала вагу, але є фотографії, які навіть Каменських було соромно бачити.

Настя Каменських — талановита та неймовірно вродлива жінка. Як тільки їй вдається поєднати розвиток кар’єри, піклування про себе та свою родину неможливо уявити. Титанічна праця на сцені та титанічна праця поза камерами – серйозне навантаження на психіку.

Зайва вага Насті Каменських

І наскільки було важко Насті спочатку поєднати усі сфери свого життя та тримати все під контролем було особливо видно на початок її кар’єри.

Архівні фото Насті Каменських.

Її вага коливалася настільки швидко, що навіть вірні шанувальники не могли відстежити ці зміни в організмі свого кумира. Певно, зіграли свою роль і звички Насті. Адже вона росла в Італії, де люблять їсти багато та смачно. Однак, ні для кого не секрет, що їхня паста надзвичайно відрізняється від нашої і набагато менш калорійна. Разом з вагою Насті росла вага й Потапа. В якийсь момент ці два артисти навіть отримали вкрай неприємні коментарі від ЗМІ та шанувальників.

Боротьба з “жирком”

Коли Потап та Настя зрозуміли, що закохані одне в одному, то й питання з вагою вирішилося. Настя, натхненна романтичною атмосферою, взялася за своє здоров’я та фізичний стан і почала займатися. Коли Потап побачив, що його кохана Каменських отримує неймовірні результати, то й сам взявся за своє тіло і почав займатися разом з дружиною. А зараз обидві зірки мають прекрасні фігури.

А нещодавно Настя Каменських вирішила відверто поговорити з підписниками та опублікувала декілька фотографій з відпочинку, на яких вона постала у купальниках. Зірка зізналася, що стидалася цих знімків і не могла уявити, що колись зможе їх показати шанувальникам.

Поділіться статтею

Сосо Павліашвілі

Як виглядає жінка, яка приборкала холостяцький запал Сосо Павліашвілі: єдина дружина на останок життя

Сосо Павліашвілі — темпераментний та несамовитий. Втім, знайшлася жінка, яка змогла впоратися з його пристрастю.
Брати Меладзе з екс-дружинами

Колишні дружини Костянтина і Валерія Меладзе вийшли з тіні та розповіли, як екс-чоловіки їм зраджували

Деякі зірки до шлюбу та стосунків ставляться не дуже серйозно. Давайте дізнаємося, як розлучилися брати Меладзе зі своїми колишніми дружинами.
Герой статті Ярослав

11-річний хлопчик врятував маленькій дівчинці життя, забувши про власне здоров’я та благополуччя

Маленький герой не роздумуючи кинувся на порятунок маленькій дівчинці.
Українські зірки

Олег Винник, Ніні Матвієнко та інші українські зірки, які не посоромили рідне село і вибилися в люди

Село - колиска України. Багато знаменитостей народилися і виросли там, довели, що не походження, а талант дійсно мають значення.
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вперше відверто розповів про розлучення з Жанною Бадоєвою: кохання, яке стало нерозділеним

Ніхто не очікував настільки ніжних та добрих слів про колишню дружину Бадоєва.

Популярне

Останні новини