П’ятниця, 14 Травня, 2021

Ксенія Мішина порвала з Олександром Еллертом? В мережі з’ясували, що пара з “Холостячки” більше не разом

Фанати зіркової пари мають на руках безліч доказів того, що вони розійшлися. Уважні користувачі знову розсекретили знаменитостей.

Усі пам’ятають, як користувачі мережі знайшли обранця Холостячки ще до того, як вийшов фінальний випуск? Ксенія Мішина не змогла приховати той факт, що знаходиться з Олександром у стосунках. У цей раз від фанатів зіркової пари знову не приховалася правда.

Олександр Еллерт та Ксенія Мішина розійшлися

Вперше у фанатів пари виникла підозра про негаразди, коли Олександр не прийшов на день народження Платона разом зі своєю донькою. Здавалося б вони родина. Чому б не прийти на день народження свого майбутнього пасинка? Мабуть сталося щось неймовірно важливе… Другим прецедентом став той факт, що обранець холостячки не проводжав її на літак. Дивно, але можна знайти раціональні причини, які завадили чоловікові попрощатися зі своєю коханою в аеропорту.

Скріншот сторінки Ксенії Мішиної.

Однак, нещодавно підписники Ксенії Мішиної зрозуміли, що молода жінка видалила усі спільні фотографії з Олександром, і залишила лише ті, які є рекламною компанією для відомих брендів. Іншими словами: вона не мала права видаляти світлини, за які представники компаній заплатили знаменитій парі гроші. Виявилося, що акторка навіть відписалася від Еллерта.

Коментарі зі сторінки Ксенії Мішиної.

Логічним рішенням було запитати у знаменитостей про стан справ напряму. Однак, Ксенія взагалі не відповідає на питання підписників, а Олександр лише відповідає, що відписалася Ксенія, а не він.

Фанати пари продовжують вірити у краще.

Фанати пари продовжують вірити у краще.

Скоріш за все, чоловік не поспішає з висновками і не хоче засмучувати фанатів.

Тим часом коментарі під публікаціями обох знаменитостей скоро луснуть від кількості запитань, звинувачень та побажань скорого примирення. Деякі вигадують причини розставання, деякі вірять, що все налагодиться. Знаходяться і ті, хто взагалі не розуміє, що відбувається і питає про ситуацію. Журналістам і шанувальникам залишається лише чекати на офіційне звернення від Ксенії та Олександра.

Поділіться статтею

Фото взяте на просторах мережі.

Які звички домашніх тварин ми сприймає за належне, хоча насправді вони повинні нас серйозно насторожити?

Іноді ми сприймаємо за належне ті речі, які повинні стати для нас певним сигналом. Деталі читайте у статті.
Леся Нікітюк разом з улюбленцем Рафіком

Леся Нікітюк вслід за іншими зірками зайнялася бізнесом: буде продавати дитячі товари разом з Рафіком

Леся Нікітюк як завжди креативить, і креативить в усьому за що береться!
Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко

Як Олександра Кучеренко виглядала на конкурсі краси Міс Україна-2016: у Дмитра Комарова найкрасивіша дружина

0
Дмитро Комаров вже кілька років щасливий у шлюбі з красунею Олександрою Кучеренко, яка свого часу отримала титул Міс Україна.

Алла Пугачова та Максим Галкін здивували Надію Бабкіну своїми людськими якостями: не такі, як на екрані

Зірки можуть дуже відрізнятися від нашого уявлення про них. Що насправді ми про них знаємо і чи можемо робити про них якісь висновки?

Популярне

Останні новини