Неділя, 16 Травня, 2021

Мережею поширився рідкісний сімейний портрет з Олегом Винником: поряд зі співаком постала білявка та дитина

Іноді на фанатських сторінках в соціальних мережах можна знайти справжні скарби.

Особисте життя Олега Винника є ледь не найгарячішою темою для журналістів. Навіть важко уявити, який фурор зробить новина про одруження убогостей “холостяка” або офіційне підтвердження його стосунків з Таїсією Сватко (бек-вокалістка Олега, яку вважають його таємною дружиною).

Таємничий красень

Головний вовк країни не відкривається своїм шанувальникам і не збирається розповідати про те, з ким проводить вечори. Тим не менш, вірні фанати артиста абсолютно впевнені, що він давно одружений на Квітці Таюне і навіть має сина Ліліана, який проживає у Німеччині. Одні вірять в це беззаперечно, інші сумніваються та чекають коментарів від Олега. А сам знаменитість спочатку заперечував ці плітки, а після виходу сюжету “ТСН” перестав коментувати балачки взагалі та продовжує “гнути свою лінію”. Цим усе це закінчиться цікаво всій країні.

Рідкісний сімейний портрет

У співака та його бек-вокалістки є безліч фан-акаунтів в соціальній мережі Instagram. На подібних сторінках є маса цікавого матеріалу пов’язаного з артистами, і іноді трапляються неймовірні скарби. Як от, наприклад, нещодавно мережою поширилася досить цікава світлина.

Це портрет, на якому зображений Олег Винник, Таюне і маленький хлопчик, який сидить в неї на руках. Портрет виконаний у класичному стилі і нагадує роботи з минулого століття. Очевидно, що якась фанатка дуже багато працювала у фоторедакторі, у якому й створила це диво. Цілком можливо, що картинка не продукт фотошопу, а графічного мистецтва.

Так чи інакше, публікація дуже сподобалася шанувальникам творчості Олега Винника, які буквально ловлять крихти інформації про його стосунки з Таїсією.

Поділіться статтею

Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.
Жінка вибрала лотерейний квиток і тепер має довести, що саме вона його придбала

Звичайна жінка виграла в лотерею 26 мільйонів доларів і випадково випрала білет: чи отримає вона джекпот?

Іноді неуважність може зруйнувати життя та знищити шанс один на 26 мільйонів.

Популярне

Останні новини