П’ятниця, 7 Травня, 2021

Дзідзьо розлучається з дружиною Ярославою після 20 років спільного життя: “Ми домовилися розлучитися”

Михайло Хома заявив, що не живе разом з дружиною понад 9 місяців.

Про розлучення відомого українського виконавця Дзідзьо та його дружини Ярослави стало відомо під час його інтерв’ю Катерині Осадчій у програмі “Світське життя”.

Проблеми у шлюбі

Користувачі мережі давно помітили, що між чоловіком та дружиною є серйозні образи та конфлікти. Співачка SLAVIA у цьому році стала розповідати усі деталі їхнього спільного життя та поділилася власними думками. З’ясувалося, що виконавець не підтримував розвиток її кар’єри  і навіть не прийшов на прем’єру її першого кліпу. Також жінку сильно турбувало питання з Ольгою Цибульською. Артистка розповіла безліч речей, які засмутили глядачів і змінили їхні уявлення про чоловіка.

Що говорить Михайло Хома?

Дзідзьо відверто розповів Катерині Осадчій, що цим питанням треба було зайнятися давно, але не було можливості через роботу. Під час карантину подружжя нарешті вирішило зробити цей крок. Співак не приховує — їхні стосунки зіпсували ревнощі та бажання Ярослави мати дітей. Михайло Хома не хоче ставати батьком.

“Тема складна. Ми домовилися розлучитися. Давно вже. Тому, ми тільки хочемо це зробити красиво. Ми це прийняли тверезо, розумно, обмірковували і зрозуміли, що це буде краще”, – каже співак.

Михайло підкреслив, що вони вступили у стосунки, коли були ще дітьми і не розуміли, як їх будувати. Зараз він вважає, що варто дати одне одному волю.

Необхідно зазначити, що користувачі мережі після виходу розгорнутого інтерв’ю Ярослави Хоми Олицькій дуже її підтримували. Жіноча половина глядачів проявила солідарність по відношенню до жінки і обмила кістки Дзідзьо прямо у коментарях.

Поділіться статтею

Сосо Павліашвілі

Як виглядає жінка, яка приборкала холостяцький запал Сосо Павліашвілі: єдина дружина на останок життя

Сосо Павліашвілі — темпераментний та несамовитий. Втім, знайшлася жінка, яка змогла впоратися з його пристрастю.
Брати Меладзе з екс-дружинами

Колишні дружини Костянтина і Валерія Меладзе вийшли з тіні та розповіли, як екс-чоловіки їм зраджували

Деякі зірки до шлюбу та стосунків ставляться не дуже серйозно. Давайте дізнаємося, як розлучилися брати Меладзе зі своїми колишніми дружинами.
Герой статті Ярослав

11-річний хлопчик врятував маленькій дівчинці життя, забувши про власне здоров’я та благополуччя

Маленький герой не роздумуючи кинувся на порятунок маленькій дівчинці.
Українські зірки

Олег Винник, Ніні Матвієнко та інші українські зірки, які не посоромили рідне село і вибилися в люди

Село - колиска України. Багато знаменитостей народилися і виросли там, довели, що не походження, а талант дійсно мають значення.
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вперше відверто розповів про розлучення з Жанною Бадоєвою: кохання, яке стало нерозділеним

Ніхто не очікував настільки ніжних та добрих слів про колишню дружину Бадоєва.

Популярне

Останні новини