Катя Осадча та Юрій Горбунов знову стануть батьками: вагітна телеведуча підтвердила, що чекає на малюка

Катерина Осадча нарешті перестала приховувати цікаве положення та підтвердила, що чекає на третю дитину.

Вже декілька місяців підряд Катю Осадчу активно підозрювали у тому, що жінка під серцем носить третю дитину. Варто підкреслити, що на цей раз шанувальники поширювали чутки про вагітність зірки обгрунтовано.

Сукні для вагітних

Знаменитість не змінила своєї тактики, і як і в минулий раз, вона вирішила приховати цікаве положення за допомогою суконь. Більшість глядачів помітили, що зірка надала перевагу пишним платтям, які не обтягують її у талії та, у більшості випадків, пошиті під груди. Такий собі фасон для вагітних.

Більш того, піар-менеджер під час суперфіналу вокального шоу засвітила положення Каті на офіційному акаунті проекту. Про це ми писали раніше.

На фотографіях добре видно наскільки живіт Каті Осадчої округлився. Можна навіть припустити, що телеведуча приблизно на 4-5-му місяці вагітності.

Втім, в цей раз користувачі мережі виявилося більш уважними і одразу ж розсекретили телеведучу. Тому приховати вагітність, як в минулий раз очевидно не вдалося.

Катя Осадча вагітна

Вчора ввечері вийшов черговий випуск телепрограми про зірок “Світське життя”. У рамках сюжету телеведуча відправилася до Туреччини і завітала у гості до Полякової на віллу, яку вона орендувала для родини. Саме там Катя і вирішила зізнатися, що стане матір’ю втретє. Оля спитала телеведучу, чи можна вже її вітати з майбутнім поповненням і Катя стверджувально відповіла.

Для знаменитості це буде третя дитина. У жінки вже є дорослий син Ілля від першого шлюбу та 4-річний син Івасик Від другого шлюбу з Юрієм Горбуновим. Варто підкреслити, що для Юрія це буде лише друга дитина. Не треба буде екстрасенсом, щоб зрозуміти, що подружжя хоче дівчинку.

Тому ми бажаємо зірковій парі здорову та щасливу донечку!

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини