Неділя, 16 Травня, 2021

Лоліта боїться за власне здоров’я: співачка чекає на результати обстежень і впевнена у поганих результатах

Що відбувається зі співачкою зараз і чому вона раптово заговорила про Альцгеймер?

Відома співачка Лоліта Мілявська серйозно побоюється проблем зі здоров’ям у майбутньому. Про це повідомляє інфоресурс Дні.ру. Артистка вже взяла процес під контроль і не має наміру здаватися хворобі.

Жахливе захворювання, яке лякає співачку

Виконавиця на даний момент знаходиться в групі ризику. Артистка пройшла генетичне дослідження і чекає на результати ДНК-тесту, який  розповість Лоліті Мілявської про недуги, до яких у неї є схильність. Результати знаменитість ще не бачила, але вже очікує погану звістку. Артистка впевнена, що може захворіти на синдром Альцгеймера.

Лоліта Мілявська після нетривалої перерви знову пірнула у вир кохання.
Лоліта Мілявська

Варто відзначити, хвороба Альцгеймера – недуга, що виникає переважно у людей похилого віку. У страждаючих цією хворобою спостерігається зниження інтелекту, порушення пам’яті і зміна особистості. Синдром Альцгеймера передається у спадок і не піддається лікуванню.

За словами Лоліти Мілявської, близькі останнім часом спостерігають у неї тривожні симптоми, які свідчать про порушення роботи головного мозку. Артистка вирішила боротися з недугою. Вона стала більше читати і робить це вголос, щоб тренувати мозок. Також Мілявська збирається зайнятися вивченням іноземних мов. Також Мілявська погодилася працювати в театрі. Як зауважила Лоліта, це виявилося відмінною ідеєю. Вивчити п’єсу було дуже важко, Мілявській довелося напружуватися як ніколи.

Відзначимо, це раніше вокалістка вже здавала ДНК-тест. Актриса з’ясовувала, чи є у неї схильність до алкоголізму. Експерти слабкості до спиртних напоїв у Лоліти Мілявської не знайшли.

Поділіться статтею

DZIDZYO та Оля Уибульська

Цибульська зізналася, що отримувала погрози через статус “розлучниці” від екс-дружини Дзідзьо та її оточення

Публіка досить довго чекала на коментар від Ольги Цибульської, яка серйозно постраждала від новини про розлучення Дзідзьо.
Алла Пугачова

Неофіційна частина біографії Алли Пугачової: хто справжній батько зірки? Біографія, фото, цікаві факти

Більшість журналістів вірить, що в Алли Борисівни єврейське коріння і зараз ми розповімо вам чому.
Філіп Кіркоров та Ані Лорак

Філіп Кіркоров вийшов із себе через Ані Лорак та розгнівавшись дав гучну обіцянку: “Я цього не пробачу!”

Ні для кого не секрет, що у Філіпа Кіркорова сильний темперамент. Тому й Ані Лорак інколи перепадає.

Популярне

Останні новини