Павло Зібров влаштував доньці розкішне життя: пристроїв на роботу та ще й дає гроші. Як живе Діана Зіброва?

Павло Зібров не просто популярний співак. Він - символ епохи та становлення української музики. Як живе родина співака?

Павло Зібров. Його ім’я – це ціла епоха 1990-х років. Його легендарний хіт “Хрещатик” чи “Марина” досі згадують поколіннями.

Павло Зібров
Павло Зібров. Фото взято на просторах мережі. 

Дуже впізнаваним став і імідж Зіброва. Ну, не можливо не погодитися, що його фірмові вуса можливо забути. До речі, образ артиста став настільки улюбленим для українців, що майстри навіть виготовляють іграшки.

Павло Зібров у звичному образі. Фото взято на просторах мережі. 

Та є ще один бік життя про який дуже турбується Павло. Це його родина. Співак має дружину та виростив доньку. Дівчину звати Діана і їй вже 24 роки. Не так давно донька Зіброва закінчила вищий навчальний заклад. Тепер батько допоміг вчорашній студентці стати на кар’єрну драбину.

Павло Зібров з донькою та дружиною
Павло Зібров з донькою та дружиною. Фото взято на просторах мережі. 

Піар-менеджерка Павла Зіброва – це його донька Діана. Дівчина каже, що її цікавлять не стільки гроші, як популярність батька. Цікаво, що на публіці донька Зіброва кличе його по батькові: Павло Миколайович.

Сама ж Діана не одразу стала піарницею головних вусів країни: під час карантину співак відмовився від послуг менеджера соціальних мереж. Цю важливу місію він довірив саме дочці. А потім все більше задач стало “прилітати” від Зіброва і Діані довірили взяти на себе ще й зв’язки з громадськістю.

Крім цього, вона координує зйомки, концерти, фотосесії артиста. Роботою задоволена.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини