Понеділок, 21 Червня, 2021

Маша Єфросиніна піддалася трендам і в свої 42 задумалася про пластику: “Не зробиш – полоскатимуть, що стара”

Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна регулярно піддається критиці в мережі, яка досі її зачіпає.

Днями Маша відсвяткувала своє 42-річчя, з чим її привітали безліч зіркових друзів і шанувальників. З такої нагоди знаменитість вирішила поділитися одкровенням щодо того, чи робила вона коли-небудь пластичні операції і чи планує вдаватися до них в майбутньому.

Цю тему Єфросиніна підняла не спроста, а тому, що в коментарях “диванні експерти” досить часто звинувачують її в переборі з ботоксом і як доказ порівнюють зовнішність телеведучої в різні роки. Не дивлячись на багаторічну кар’єру та публічність, Маша так і не навчилася байдуже реагувати на подібне — її зачіпають коментарі з доріканнями в пластиці:

“Портали про зірок ставлять мої дитячі фото поруч з нинішніми з питанням: “Чи змінилася?”, зриваючи таким чином чеку на гранаті спраглих дати мені ляпас по “заколотій морді”, — пише знаменитість.

Телеведучу Машу Єфросиніну не впізнати без макіяжу
Телеведуча Маша Єфросиніна

Раніше героїня статті вважала, що будь-яка відповідь на такі випади в свою сторону буде виглядати виправданням, однак вона нарешті дозріла для того, щоб дійсно розставити всі крапки над і, адже більша частина її аудиторії складається з жінок. Вона особисто робить все, щоб максимально відстрочити необхідність в хірургії, не враховуючи корекцію тих особливостей, які заважають щасливому життю.

Маша Єфросиніна зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим
Маша Єфросиніна зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим

За словами Єфросиніної, після 19 років спільного життя чоловік дивиться на її обличчя з захопленням, і все це завдяки правильному харчуванню, підтримки водного балансу, спорту, дихальним практикам, косметології, естетичної медицини і регулярному домашнього догляду. При цьому телезірка не заперечує, що перші вікові ознаки вже дають про себе знати, а в майбутньому її зовнішність буде залежати тільки від того, як вона прийме старіння психологічно.

“А пластика… Ну що пластика: зробиш, будуть обсмоктувати, що зробила… Не зробиш, будуть полоскати, що стара…”, — підсумувала Маша.

Поділіться статтею

Олег Винник

Білявка з зеленими очима ніжно притулилася щокою до Олега Винника та поклала руки йому на плечі: це не Таюне

Олег Винник знову здивував неоднозначною взаємодією з невідомою дівчиною.
22 червня вшановують пам'ять Кирила Олександрійського

Свято 22 червня 2021: Кирилів день – обряди, заборони та народні прикмети, які визначать кінець літа

Перший місяць літа підходить до кінця. Дізнайтеся, що відзначали наші пращури 22 червня та яких прикмет намагалися дотримуватися.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 21 червня 2021 року: романтичні зізнання та неочікувані сюрпризи. Для всіх знаків зодіаку

День буде насиченим і дуже різним для знаків зодіаку. Комусь пощастить, а комусь — ні.

Популярне

Останні новини