П’ятниця, 18 Червня, 2021

Андрій Данилко намагався приховати серйозні проблеми зі здоров’ям: “Це те, що продовжується до сьогодні”

Хвороба Андрія Данилко обростає плітками, в цей раз Юрій Нікітін пояснив, від яких проблем страждає артист.

Не так давно на телебаченні прозвучала інформація про те, що Андрій Данилко страждає від хвороби. Інформація пролунала із вуст Юрія Нікітіна.

Втім, Вірка Сердючка навідріз заперечила це ствердження і спростувала новину про хворобу. Мовляв, займається виправленням циркадних ритмів і це все.

Відомі продюсери зливають Андрія Данилка

Однак, поїзд вже пішов. Саме у той час до обговорення стану артиста приєднався і колишні продюсер “Ласкавого маю”, який розповів, що після участі у конкурсі Євробачення у Андрія Данилка почалася затяжна депресія, відголоски якої він відчуває до сих пір. Співак не міг впоратися з тим, що російська влада заборонила йому в’їзд на  територію країни, і дуже засмутився через невірно розтлумачивний текст композиції.

Нещодавно Юрій Нікітін завітав на інтерв’ю до Дмитра Гордона, у якому пояснив, що мав на увазі. Так, Юрій Нікітін згадав і депресію, і проблеми зі сном, і додав, що є серйозні гормональні збої, через які Андрій дуже хвилюється і змінюється зовнішньо.

Якщо слова Нікітіна є правдою, то виявляється, що Андрій Данилко офіційно заперечив правдиву інформацію. Втім, здоров’я — це особиста справа кожного і він мав на це повне право.

Зараз співак знову проявляє активність у шоу-бізнесі та професійній діяльності. Вірка Сердючка дає концерти та бере участь у різноманітних проектах. Сподіватимемося, що кар’єра Андрія Данилка переживе переродження і знову буде радувати нас неймовірними хітами.

Поділіться статтею

Ольга Сумська і Віталій Борисюк

Як виглядала та чим займалася перша дружина Віталія Борисюка, яка поступилася місцем Ользі Сумській?

Віталій Борисюк та Ольга Сумська живуть у щасливому шлюбі вже 25 років, але хіба тільки акторки вдруге пішла до РАГСу?
Катя Осадча, Юрій Горбунов, Оля та Вадим Полякови

Зірки, які були змушені одружитися через незаплановану вагітність: Осадча і Горбунов, Полякови та інші

Іноді не заплановані речі визначають нашу долю. Давайте переглянемо цю теорію на прикладі зірок.

Популярне

Останні новини